Idź do treści

Wspierasz? Zaloguj się! Nie wspierasz? Kliknij tu i zacznij :) ->

ewa.koch@radio357.pl
Link skopiowany. Podziel sie nim gdzie tylko chcesz!

Ewa Koch

Radio było mi pisane od dziecka. W wyobraźni nie byłam nauczycielką czy ekspedientką. Trzymając w ręce imitację mikrofonu w postaci ogórka, wyobrażałam sobie, że przeprowadzam wywiady w studiu. W dużym pokoju grało radio marki Unitra, a ja byłam dziennikarką. Potem musiałam postawić na swoim, bo rodzina miała nadzieję, że zostanę: a) lekarzem, b) farmaceutką. Nie dla mnie jednak skomplikowane wzory chemiczne i 12 tomów anatomii człowieka. Zdecydowanie wolę rozkładać na czynniki pierwsze mowy polityków, albo szukać informacji, które wywołują uśmiech na twarzy. Niedawno "porzuciłam Bieszczady" i z rodziną oraz bardzo ciężkim pianinem, przeniosłam się do Warszawy. Niektórzy twierdzą, że to szaleństwo ;) Coś w tym jest, ale chyba wolę określenie "radiotka", wymyślone przez Pana Marka. Nie wyobrażam sobie życia bez jogi, kryminałów Joanny Chmielewskiej, muzyki (od Chopina po Metallicę) oraz dobrej szarlotki. Dnia nie zaczynam bez kubka dobrej kawy. A widomo gdzie jest najlepsza...
29.08.2023, 40’

Jesień z Radiem 357 - live otwarty

Live - dla Patronów

Odsłaniamy wszystkie ramówkowe karty! Nasze propozycje na jesień, wszystkie w jednym miejscu - nowości, nowi autorzy oraz kilka audycji w nowych porach. No i do tego nasze podcasty! Gośćmi Oli Budki w drugiej godzinie audycji "Taka sytuacja" będą Olga Mickiewicz, Ewa Koch, Krystian Hanke, Antoni Grudniewski, Michał Żakowski i Michał Olszański. Zapraszamy już 29 sierpnia, w ostatni wakacyjny wtorek, od 15:00.
19.07.2023, 67’

Dobrze Cię słyszeć - live dla Patronów

Live - dla Patronów

Ani się obejrzeliśmy, a pierwsza połowa 2023 roku minęła! W środę 19 lipca spotkamy się, by ją podsumować i przedstawić to, co zapowiada się na najbliższy czas. Widzimy się w formule live pod naszym nieco zmienionym hasłem "Dobrze Cię słyszeć" - w czasie transmisji odpowiemy na głosy od Was, które docierają do nas w codziennym kontakcie. Krótko powiemy o finansach, o naszej platformie, wrócimy z obiecanym epilogiem tematu badania społeczności i porozmawiamy o wakacyjnych audycjach - i nie tylko.

Z przyczyn organizacyjnych spotkanie rozpocznie się kwadrans przed godziną 19:30. Zapraszamy Was do udziału już od 19:15. Podpowiemy, że warto być nawet chwilę wcześniej! Tuż przed pojawieniem się na żywo Krystiana Hanke, Pawła Sołtysa i Olgi Mickiewicz będzie można zapoznać się z...
24.01.2023, 97’

Jak będzie w 2023 roku?

Live dla Patronów

Live dla Patronów o najważniejszych sprawach na nowy rok.
DLA WSZYSTKICH 12.10.2022, 2’

Ewa Koch - Przygody Tomka Sawyera, Mark Twain

Lista lektur szkolnych 357

24.08.2022, 60’

Z Ewą Koch

Miejscownik

Porozmawiamy z Mateuszem Waligórą, który jako podróżnik jest specjalistą od wypraw w najdalsze zakątki świata, ale dziś zabierze nas nad Wisłę. Sam mówi, że nie trzeba jechać na drugi koniec świata, żeby przeżyć przygodę i w myśl tej zasady pokonał pieszo niemal 1200 km wzdłuż najdłuższej polskiej rzeki. Na szlaku Wisły poznamy mniej znane atrakcje, które można wpisać do naszego Miejscownika.
Będziemy też w Muzeum Memów. W minionym tygodniu otwarto je w nadwiślańskim Płocku. Prawie wszystkich eksponatów można dotknąć, a w salach wystawienniczych dominuje śmiech. Na 850 metrach kwadratowych jest kilka miejsc, gdzie można wygodnie usiąść, podyskutować czy zwyczajnie się zrelaksować w otoczeniu zdjęć, których użyto do wesołej twórczości.
Udamy się także do podwarszawskiego Otwocka. Nie tylko warto spędzać tam czas nad Świdrem, ale i odwiedzić Pałac Bielińskich z XVII wieku, położony nad jeziorem Rokola.
DLA WSZYSTKICH 24.02.2022, 5’

2022.02.24 - 8:00

Serwis informacyjny o sytuacji w Ukrainie

DLA WSZYSTKICH 24.02.2022, 3’

2022.02.24 - 7:00

Serwis informacyjny o sytuacji w Ukrainie

DLA WSZYSTKICH 24.02.2022, 3’

2022.02.24 - 6:00

Serwis informacyjny o sytuacji w Ukrainie

13.09.2021, 60’

Ewa Koch

Gra Zespołowa

doładowanie ...