Idź do treści
13.10.2023

Marek Niedźwiecki, Kuba Strzyczkowski, Agnieszka Szwajgier, Michał Olszański i Marcin Łukawski oraz ich niezwykli goście – taka będzie Strefa rozmów Radia 357 na pierwszym takim festiwalu Inside Seaside. Już za niecały miesiąc widzimy się w Gdańsku!

Współorganizowany przez nas festiwal odbędzie się już za niecały miesiąc! W Gdańsku, oprócz znakomitej muzyki na żywo, pojawią się również strefy tematyczne. Jedną z nich jest Strefa rozmów Radia 357. Poznaj listę prowadzących i listę gości! A potem… kup bilet i bądź z nami w Gdańsku 11 i 12 listopada – pod jednym dachem!

To pierwszy festiwal, który współtworzymy – razem z Agencją Live. I oczywiście szykujemy dla Was bardzo wiele atrakcji! Znacie już pełny line-up festiwalu – prezentowaliśmy go tutaj. Wystąpią m.in. Ezra Collective, Nothing But Thieves, Milky Chance, Brodka, Wojtek Mazolewski i KURY.

Teraz po raz pierwszy prezentujemy także Strefę rozmów – bo jako Radio 357 reprezentujemy pod jednym dachem hali Amber Expo nie tylko muzykę, ale także słowo! Te dwa listopadowe dni to również ciekawe rozmowy, które będą utrzymane w stylu, który dobrze znacie z naszej anteny.

W programie Strefy rozmów Radia 357 mamy dla Was osiem niezwykłych spotkań, a każde z nich poprowadzą nasi autorzy. Szeroki wachlarz tematyczny gwarantuje, że każdy z Was znajdzie dla siebie tę idealną. Zresztą zobaczcie sami:

SOBOTA, 11 LISTOPADA 2023

Michał Olszański w rozmowie z Joanną Gurtal pt. „Co to za stan, ten DOBROSTAN?

Joanna Gurtal to psycholożka i psychoedukatorka, autorka popularnego podcastu „Gutral gada”, za który otrzymała Nagrodę Publiczności w konkursie Podcast Roku 2022. Porusza w nim wątki związane ze zdrowiem psychicznym, dobrostanem, relacjami i rozwojem osobistym.

Tomasz Gorazdowski w rozmowie z Piotrem Pogonem pt. „Jak cztery razy wygrać ze śmiercią?

Piotr Pogon to maratończyk, triathlonista, pierwszy człowiek w historii sportu, który po onkologicznej resekcji płuca ukończył zawody triathlonowe „Ironman Kalmar” w Szwecji. Laureat nagrody National Geographic Traveler w kategorii “Wyczyn Roku 2011”, współautor książki „Umarłem cztery razy”. 

Anna Dudzińska w rozmowie z Robertem Koniecznym pt. „Czy każdy może być wizjonerem?

Robert Konieczny to architekt, wizjoner, wielokrotnie nagradzany w Polsce i za granicą. Projekt From The Gardens House z jego pracowni został uznany za najpiękniejszy dom jednorodzinny na świecie. 

Kuba Strzyczkowski w rozmowie z Radomirem Witem pt. „Czy polityk prawdę Ci powie?”

Radomir Wit to znany ze swojej dociekliwości i rzetelności dziennikarz telewizyjny i radiowy, reporter polityczny i korespondent sejmowy TVN 24. Twórca i prowadzący programu „Kampania #BezKitu”. Autor wydanej niedawno książki „Sejm wita, czyli czego nam nie mówią politycy?”

NIEDZIELA, 12 LISTOPADA 2023

Marek Niedźwiecki w rozmowie ze Zbigniewem Preisnerem pt. „Szara Eminencja w przemyśle muzycznym, czyli kto za tym wszystkim stoi?

Zbigniew Preisner to jeden z najsłynniejszych kompozytorów muzyki filmowej i teatralnej, który przez kilkanaście lat współpracował z Krzysztofem Kieślowskim oraz Agnieszką Holland, tworząc ścieżki dźwiękowe do filmów takich jak: “Trzy kolory” (trylogia), “Podwójne życie Weroniki”, “Olivier, Olivier” i wielu innych. 

Michał Żakowski w rozmowie z Pawłem Reszką pt. „Zawód: Reporter wojenny, czyli jak niebezpieczeństwo uzależnia

Paweł Reszka to wielokrotnie nagradzany dziennikarz prasowy, reportażysta i korespondent wojenny. Twórca literackich reportaży. Za swą twórczość otrzymał szereg prestiżowych nagród i wyróżnień. Autor takich książek jak m.in. “Chciwość”, “Stan krytyczny” czy “Mali bogowie”.

Agnieszka Szwajgier w rozmowie z Janem Gołębiowskim pt „Czy każdy z nas ma zadatki na mordercę?

Jan Gołębiowski to ceniony profiler kryminalny, psycholog i biegły sądowy. Autor wielu publikacji, w tym pierwszej w Polsce monografii na temat profilowania kryminalnego, bohater serialu dokumentalnego „Zawód: Profiler”.

Marcin Łukawski w rozmowie z Tomaszem Rożkiem pt. „Dlaczego tak bardzo chcemy wiedzieć? Pytania z Księżyca.

Tomasz Rożek to fizyk, który w wyniku serii fortunnych zdarzeń stał się jednym z najpopularniejszych dziennikarzy naukowych w Polsce. Założyciel Fundacji „Nauka. To lubię”. Na antenie Radia 357 prowadzi cykl “Pytania z księżyca”.

Zapraszamy do Strefy rozmów Radia 357 podczas festiwalu Inside Seaside 2023!

Gdzie można kupić bilety? Bilety do kupienia na stronie eventim.pl/seaside-357

Ile kosztują bilety?

Karnety dwudniowe:

449 zł – cena regularna

❗️357 zł – cena specjalna dla Patronów Radia 357

Bilety jednodniowe:

299 zł – cena regularna

❗️249 zł – cena specjalna dla Patronów Radia 357

Gdzie znajdę kod zniżkowy dla Patrona 357? Dla Patronów Radia 357 mamy karnety i bilety w specjalnych cenach! Kod uruchamiający zniżkę znajdziecie po zalogowaniu na radiowe konto, na naszej stronie głównej radio357.pl

Wszystkie informacje o festiwalu znajdziecie na stronie insideseaside.pl oraz tutaj i tutaj