Idź do treści
antoni.grudniewski@radio357.pl
Link skopiowany. Podziel sie nim gdzie tylko chcesz!

Antoni Grudniewski

Rodowity Wrocławianin, a od maja 2021 roku - napływowy Warszawiak. Nie ma miejsc, z których miałby ochotę uciec, ale kiedy już trzeba, to ucieka do Skandynawii. Tam powietrze pachnie inaczej. Miłośnik muzyki, motoryzacji i dobrego humoru, ale przede wszystkim Radia. Przeraża go fakt, że nie pozna wszystkich utworów świata, zwłaszcza, że w swojej szufladzie ma takie, których mógłby słuchać na okrągło…. Uwielbia łączyć klasykę z nowym. W wolnym czasie gra w badmintona, żeby później coś dobrego ugotować. Każdy pretekst jest dobry. Tak jak i do tego, żeby pojawiać się na antenie…
05.12.2022, 7’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

03.12.2022, 119’

Spotkanie z Joanną Kołaczkowską

Sobota i Gomora

Po serii spotkań z muzykami, dziennikarzami a także aktorami i youtuberami przyszedł czas na… hrabinę. Hrabinę polskiej sceny kabaretowej, czyli Joanna Kołaczkowska. Krzysztof Tubilewicz i Antoni Grudniewski od kilku dni czują więc nawracające uczucie niepokoju… Nie sposób zliczyć jej artystycznych wcieleń. Nie sposób również nie śmiać się słuchając tego, co ma do powiedzenia przy okazji każdego z występów. Jednak pozostaje pytanie, czy dziś będzie równie zabawnie? Zapytamy na pewno o dobry sposób na podryw. Liczymy również na Państwa telefoniczny udział, bo trzy głowy mogą okazać się niewystarczające….
02.12.2022, 167’

... i zagłosuj

Wspieraj system

28.11.2022, 5’

Historia życia Dave'a Grohle'a.

Muzyczny goniec

Już teraz fani oprócz kupna płyt, mogą nabyć również autobiografię Dave'a Grohle'a. To przede wszystkim historia człowieka, a dopiero później muzyka. Kanye West po serii kontrowersyjnych wypowiedzi traci miliony. Zamierza sobie odbić po raz kolejny ubiegając się o urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych. Oprócz tego nowy rozkład płyt tygodnia.
26.11.2022, 120’

#10 Karol Paciorek

Sobota i Gomora

Rzadko kiedy odpowiada na pytania. Zazwyczaj je zadaje. Tym sposobem nieodwołalnie zmienił historię polskiego internetu goszcząc w swoim studiu wszystkich ważnych kandydatów na urząd prezydenta. Choć jak pokazują ostatnie wydarzenia - do urzędującego prezydenta nie trudno się dodzwonić. Interesuje się wszystkim, a jego wentylem jest kanał "Lekko stronniczy" Na co dzień rozmawia ze swoimi gośćmi na kanale "Imponderabilia". I nie ma osoby, która w ramach tej formuły nie znalazłaby czegoś dla siebie. Gościem Soboty i Gomory był Karol Paciorek.
25.11.2022, 167’

... i zagłosuj

Wspieraj system

23.11.2022, 6’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

Kimbra wysłała w świat już drugi singiel zapowiadający jej kolejną płytę. Album ukaże się 27 stycznia…Znamy pierwszego headliner’a Fest Festiwalu. To The Chemical Brothers! Niektórzy polują na autografy, niektórzy je kupują. Sytuacja wydaje się nieco mniej korzystną, gdy kupiony autograf okazuje się podrobiony. Na dodatek podpis… noblisty.
18.11.2022, 162’

... i zagłosuj

Wspieraj system

Po zeszłotygodniowym szaleństwie spowodowanym PL21, czas powrócić do normalności... Zestaw do głosowania czeka na solidne wsparcie, zwłaszcza w ostatnich godzinach. Dlatego z pomocą przychodzi Antoni Grudniewski, który dokona solidnego przeglądu nowości, których jest aż dwanaście... Pozostaje również pytanie czy Queen utrzymają pozycję lidera, czy może jednak wyparci zostaną przez pewną Panią... Jednak, to nie wszystko. Radio 357 odwiedzi Piotr Zioła, który przed dwoma tygodniami wydał swoją drugą płytę zatytułowaną "Wariat". Niezwykle osobisty album, z którym artysta powraca po sześciu latach od debiutu... Więcej o płycie i procesie tworzenia będą mogli Państwo usłyszeć o 10:30...
14.11.2022, 8’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

Nawiedziła nas jesień, ale myślami to my już jesteśmy przy wiośnie… W kwietniu przyszłego roku odwiedzi nas Katie Melua i to aż z trzema koncertami. Paul McCartney wydaje na winylach 163 single z ostatnich pięćdziesięciu lat… Box piękny, ale dla tych z niego grubszymi portfelami. Oprócz tego płytowy rozkład jazdy.
12.11.2022, 119’

#8 Artur Rawicz i o jeden krok za dużo

Sobota i Gomora

Rozmawiał już niemal z każdym, kto muzycznie miał lub ma coś do powiedzenia w Polsce. Dziś Sobotę i Gomorę nawiedzi Brutal Wieczorową Porą - Artur Rawicz! Zapytamy go o trzeszczące tryby polskiego przemysłu muzycznego, którym przygląda się od lat. Będziemy pytać o każdy moment, kiedy poczuł, że jego gość *(lub on sam) wykonał przysłowiowy jeden krok za dużo... Ale zabawnie też będzie!
11.11.2022, 185’

Miejsca 52-35

PL21

Druga część listy najważniejszych polskich utworów XXI wieku, które w głosowaniu wybrali Patroni Radia 357. Oprócz muzyki również goście i występy artystów na żywo - w Garażu 357 zagrają m.in. Muchy i Nanga.
11.11.2022, 179’

Miejsca 76-53

PL21

Pierwsza część zestawienia najważniejszych polskich utworów XXI wieku, które w głosowaniu wybrali Patroni Radia 357. Będą też oczywiście goście: w Garażu 357 zabrzmią utwory Bovskiej, Dawida Tyszkowskiego i Mikromusic. Spotkamy się również z Brodką i Pablopavo. Połączymy z Niedźwiedziem i Marcelem.
07.11.2022, 60’

Historia powstania albumu

The Beatles - Revolver

O wielu płytach mówi się w kategorii "przełomowych"... Jednak nierzadko dochodzi do nadużyć, czego nie można powiedzieć w przypadku albumu "Revolver" zespołu The Beatles... Czwórka z Liverpoolu na przestrzeni kilku lat swojej działalności przeszła nieprawdopodobną ewolucję. Rok 1966 był na to najlepszym dowodem... Po pięćdziesięciu sześciu latach od premiery fani doczekali się poszerzonej wersji de luxe... Wydawnictwo zawiera niepublikowane dotąd i na nowo zmiksowane utwory. Ta godzina to nie tylko muzyka, ale również historia i tło powstania tej płyty i pracy zespołu...
07.11.2022, 6’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

Rock'n Roll Hall of Fame ma nową członkinię! Po chwili niepewności Dolly Parton postanowiła przyjąć ten zaszczyt. Podczas imprezy wystąpiła wielu wspaniałych artystów. Roll Royce Silver Shadow należący przez 12 lat do lidera grupy Queen po raz kolejny zmienił właściciela. Pieniądze zostaną przeznaczone na pomoc Ukrainie... Płyty tygodnia? W audycji Kieruj się na południe nowy album VooVoo zatytułowany "Premiera", a w Takiej Sytuacji Brodka i jej "Sadza"
05.11.2022, 119’

#7 Michał Olszański i pytania, na które nie ma dobrej odpowiedzi

Sobota i Gomora

Ponieważ naprzeciwko nas zasiadł naprawdę wytrawny gracz, poleciała w jego stronę największa w dotychczasowej, krótkiej i burzliwej historii Soboty i Gomory liczba podkręconych piłek. Niska temperatura na Szrenicy to przy tym pikuś. Dlaczego posądzał kolegów z pracy, że ukradli mu ciasto jagodowe? Dlaczego po przegranym meczu na prowadzonej przez niego konferencji zabrakło piłkarzy? Czy chciałby jeszcze przeprowadzić wywiad z papieżem Franciszkiem? Które rozmowy nie dają mu spokoju?
04.11.2022, 165’

... i zagłosuj

Wspieraj system

02.11.2022, 180’

Zaprasza Antoni Grudniewski

Taka sytuacja

Na początku października pod nieobecność Katarzyny Borowieckiej zameldowali się studiu we dwóch... Przed tygodniem sam Krzysztof, a dziś będzie Antoni. Również sam. Środowe wydanie Takiej Sytuacji nie może odbyć się bez polecajek filmowo-serialowych... Tak będzie również dziś , choć na pewno w nieco skromniejszym wydaniu. Pojawi się również Gabi Darmetko z podcastem "Szalony świat" w kontekście "ekościemy" . Przed 15:00 odwiedzi nas Magdalena Bigaj, prezeska Instytutu Cyfrowego Obywatelstwa. Porozmawiamy o tym jak bezpiecznie i w trosce o swoje zdrowie psychiczne korzystać z narzędzi cyfrowych. W trzeciej godzinie tradycyjnie Agnieszka Obszańska i jej Obszary. A tu : wizyta we wrocławskim BWA we Wrocław na wystawie szkła współczesnego "Autonomous Zones". Potem powrót do Warszawy do Kwiaciarni Grafiki i zaproszenie na wystawę "Action print" berlińskiego artysty i drukarza Rolanda Bartha. Nie trzeba chyba wspominać , że "Taka sytuacja " okraszona fantastyczną muzyką...
29.10.2022, 119’

#6 Olga Drenda i szkoła sprzed lat

Sobota i Gomora

Ostatnio budzi się w nas coraz to więcej nostalgii… Ale nie takiej smutnej, raczej twórczej. Były już pierwsze randki, wycieczki szkolnej, ale nie było nic o szkole… Jakie były pierwsze szkolne wspomnienia? Czy doskwierały subkultury, a może ich brak? Jak wspominać jednocześnie nie wpadając w filozofię pt. "kiedyś to było"? Opowiada Olga Drenda - autorka "Duchologii", pisarka, felietonistka, antropolożka.
28.10.2022, 162’

... i zagłosuj

Wspieraj system

26.10.2022, 8’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

Niemiecki duet Milky Chance przyjeżdża do Polski. Już 30 listopada zagrają w warszawskiej stodole. Narastają kontrowersje przy okazji nadchodzącego koncertu Robbiego Williamsa podczas mundialu w Katarze... Muzyk wystąpi również w Polsce w marcu przyszłego roku. Album Revolver zespołu The Beatles zyska drugie życie. Wersja De Luxe pojawi się na rynku już niebawem, a 14 listopada spędzimy z nią trochę czasu w ramach podwójnej Godziny Satysfakcji. Zapraszają Daniel Wyszogrodzki i Antoni Grudniewski
22.10.2022, 119’

#5 Agnieszka Szwajgier i natręctwa, obsesje...

Sobota i Gomora

Okazuje się, że nasza wzięta i nagradzana reportażystka czasami słucha współczesnej muzyki. Też jesteśmy w szoku. A co opowiedziała nam o swoich obsesjach i natręctwach? Co można robić w trakcie montowania reportażu, a czego absolutnie unikać? Harder, better, faster, stronger i nie tylko.
21.10.2022, 167’

... i zagłosuj

Wspieraj system

Zaprasza Antoni Grudniewski
17.10.2022, 163’

...bo na południu zawsze jaśniej

Kieruj się na południe

Kolejne zastępowe Kieruj się na południe… Kasia Pruchnicka opowiedziała o tym, gdzie w kuchni można wykorzystać orzechy. Adam Zbyryt zdradził nam sekrety szopów praczy, a Mateusz Fusiarz opowiedział historię Natalii Czerwonki. Wszystko okraszone fantastyczną muzyką.
15.10.2022, 120’

#4 Tomasz Smokowski i szkolne wycieczki

Sobota i Gomora

Umówmy się - klasowe wyjazdy były esencją szkolnego życia i potrafiły dostarczyć nam więcej wspomnień niż lata spędzone przy tablicy. Jak to wyglądało w przypadku Tomka Smokowskiego? Co wydarzyło się z pewną tylną szybą pewnego autokaru i dlaczego? Czym różnią się szkolne wycieczki w Polsce i Francji? Jaką muzykę przyniósł do nas dziennikarz sportowy? Posłuchajcie!
14.10.2022, 171’

... i zagłosuj

Wspieraj system

No i huknęło przed tygodniem. Jubileuszowe, pięćdziesiąte notowanie Listy Piosenek 357. Zakończyliśmy je z przytupem z nowym numerem jeden. Jak będzie dzisiaj? Postaramy się nieco zaczarować rzeczywistość i przekonać Państwa do głosowania, bo od nowości w zestawie aż huczy… Oprócz tego, spotkamy się z Angel Olsen, która przed tygodniem zagrała koncert w warszawskiej Proximie i przy tej okazji udało nam się z nią porozmawiać.
13.10.2022, 6’

Muzyczny goniec stoi koncertami, ale nie tylko…

Muzyczny goniec

Już niebawem ukaże się nowa płyta VooVoo. Pan Waglewski z przyjaciółmi postanowili nadać jej tytuł „Premiera”, a w związku z tą premierą koncerty też się odbędą. Od lipca do czerwca całkiem niedaleko. Iron Maiden też są tego zdania, bo dopiero co grali nad Wisłą, a już w planie mają powrót. Zameldują się w Krakowie w połowie przyszłego roku. Trasę koncertową planuje również Pablopavo i Ludziki… Jednak podróżować będą bardzo lokalnie, bo tylko po Warszawie.
11.10.2022, 7’

Jack Savoretii w Polsce

Muzyczny goniec

Jack Savoretii powraca do Polski. Tylko, albo aż - dwa przystanki w Warszawie i Wrocławiu... Z jesienną trasą koncertową rusza Grzegorz Turnau. Wraz ze swoim zespołem odwiedzi aż 17 miast. Sade pracuje nad nowym materiałem, a to nie byle jaka nowina... Od jej ostatniej płyty ""Soldier of Love"" minęło już dwanaście lat.
10.10.2022, 167’

...bo na południu zawsze jaśniej

Kieruj się na południe

Zastępowe Kieruj Się na Południe nie mogłoby się odbyć bez stałych punktów programu. Zajrzała do nas Katarzyna Pruchnicka, która opowiedziała na jak wiele sposobów można przygotować Risotto. Adam Zbyryt zdradził nam jak borsuki przygotowują się do zimy. Mateusz Fusiarz opowiedział o cicho-głośnym bohaterze świata football'u. Wszystko wypełnione idealną muzyką, z którą można spokojnie kierować się na południe.
08.10.2022, 119’

#3 Radomir Wit i muzyczny motyw kłamstwa

Sobota i Gomora

Dziś od kuchni - wielka polityka i sejmowe korytarze. I nasz gość, który czuje się w nich jak ryba w wodzie. Czy naprawdę to najbardziej "sexy" gałąź dziennikarstwa, jaką można sobie wyobrazić? Tym razem od kuchni – wielka polityka i sejmowe korytarze. I nasz gość, który czuje się w nich jak ryba w wodzie. Czy naprawdę to najbardziej „sexy” gałąź dziennikarstwa, jaką można sobie wyobrazić? Plecy którego polityka ogląda najczęściej? Gdzie widzi się za dziesięć lat? Później przekrojowo - od Milli Vanilli po Rage Agains The Machine.
07.10.2022, 171’

... i zagłosuj

Wspieraj system

Przed nami pięćdziesiąte notowanie Listy Piosenek 357! A to oznacza, że nie ma co się ociągać - trzeba głosować! Dziś między 09:00 a 12:00 zrobimy przegląd nowości w zestawie do głosowani, a jest ich aż osiemnaście. Oprócz tego sekcja „o mały głos” i wiele więcej! A skoro obchodzimy Światowy Dzień Uśmiechu, to Antoni Grudniewski zapewni wystarczająco dużo atrakcji, żeby delikatny uśmiech się pojawił.
05.10.2022, 180’

Dzień Patrona

Taka sytuacja

W "Takiej Sytuacji" ugości Państwa sobotni duet - Antoni Grudniewski i Krzysztof Tubilewicz. Ale piąty października to nie byle jaki dzień - to Dzień Patrona. W związku z tym będziemy podsumowywać akcję sadzenia Lasu 357. Na naszej antenie pojawią się Patroni, którzy opowiedzą Państwu swoje niezwykłe historie zakupu... Pod nieobecność Katarzyny Borowieckiej nie zabraknie wątków filmowych. W drugiej godzinie audycji Gabi Darmetko z zapowiedzią najnowszego odcinka podcastu "Szalony Świat". Po godzinie 15:00 w studiu zamelduje się Agnieszka Obszańska, która opowie o Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Tańca i Performansu.
05.10.2022, 5’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

O nadchodzącej trasie koncertowej Depeche Mode zatytułowanej "Memento Mori". Brytyjczycy nie zapomnieli o Polsce, której stolicę odwiedzą 02.08.2022. Zmasowane wiadomości koncertowe podbija ogłoszona trasa Arctic Monkeys. Wspomagać ich będzie zespół Inhaler. Ze świata przenosimy się na nasze podwórko, a dokładnie do Katowic, gdzie w sali koncertowej NOSPR, gdzie 11.10.2022 zagrają m.in. Marcin Pater Trio i Jakub Mizeracki.
01.10.2022, 119’

#2 Mrozu i polskie koleje

Sobota i Gomora

Mrozu zamknie ten rok z setką koncertów na karku. Tym bardziej cieszymy się, że znalazł czas i siły dla nas! Wystarczy mu totalne inferno, które zgotował na tegorocznym Męskim Graniu niejako z tylnego fotela? A może myśli o MGO 2023? O hymnach, teledyskach, i pierwszych skrzypcach? Jeśli tak, to jak zareagowałby na propozycję zagrania w podwrocławskim Mrozowie...? Oprócz tego "Nobody But Me" i "Konduktorka PKP" jako muzyczne świadectwa amplitudy emocji, jaką mogą ze sobą nieść podróże polskimi kolejami... Bo taki był nasz motyw. Posłuchajcie!
30.09.2022, 165’

... i zagłosuj

Wspieraj system

Nadchodzące wydanie Wspieraj system będzie również tym... poszerzonym. Już nie dwie, ale trzy godziny spędzimy sprawdzając co kryje się w zakątach Listy. Ale nie tylko... Będą rozmowy z gośćmi i artystami. Przed tygodniem rozpoczęliśmy odsłuch wywiadu z Tomem Smithem - liderem grupy Editors. Dziś część druga, a także fragment z wokalistą Sports Team, a to wszystko z okazji premiery ich drugiej płyty.
24.09.2022, 120’

#1 Paweł Domagała i pierwsza randka

Sobota i Gomora

Jak wyglądają domówki Pawła Domagały? Dlaczego oświadczyny na jego koncercie poszły źle? I co go łączy z Bradem Pittem? Poza tym "Don't go", "Why can't we be friends" i inne utwory, które możemy - choć nie chcemy - kojarzyć z pierwszą randką.
23.09.2022, 109’

... i zagłosuj

Wspieraj system

Zajrzymy oczywiście do nowości w zestawie do głosowania. Jest ich aż 15, a nowy odświeżony zestaw do głosowania aż kipi, czekając na Państwa głosy. Oprócz tego, wysłuchamy fragmentów rozmowy z Tomem Smithem - liderem grupy Editors. To wszystko przy okazji premiery ich najnowszego albumu "EBM". Proszę zachować czujność, bo Antoni Grudniewski będzie miał dla Państwa płyty. No i nie zapominamy o głosowaniu...
21.09.2022, 119’

W zastępstwie Katarzyny Borowieckiej

Ścieżka radiowa

Katarzyna Borowiecka na urlopie, ale druhy zastępowe nie śpią... Dziś motywem naszego spotkania nie będzie kinematografia, ale podróże. Koleją ruszymy na południe, a później - proszę się przekonać. Dźwięki w sam raz na początek jesieni.
20.09.2022, 7’

Koncerty Rogera Watersa i Michaela Buble

Muzyczny goniec

Antoni Grudniewski: Kilka tygodni temu ogłoszono kolejny koncert Rogera Watersa w Polsce zaplanowany na kwiecień 2022, jednak z uwagi na kontrowersyjne stanowisko artysty wobec wojny w Ukrainie, fani mają w planie zbojkotować wydarzenie; Kolejną i długo wyczekiwaną wizytę w Polsce planuje Michael Buble...To już w lutym 2022 roku...
18.09.2022, 60’

Pięćdziesiąte - i ostatnie - niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

16.09.2022, 107’

... i zagłosuj

Wspieraj system

13.09.2022, 5’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

11.09.2022, 59’

Czterdzieste dziewiąte niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

09.09.2022, 110’

... i zagłosuj

Wspieraj system

08.09.2022, 5’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

06.09.2022, 119’

Nowości z naszej sceny

Wersja polska

04.09.2022, 61’

Czterdzieste ósme niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

02.09.2022, 102’

... i zagłosuj

Wspieraj system

30.08.2022, 6’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

28.08.2022, 60’

Czterdzieste siódme niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

26.08.2022, 107’

... i zagłosuj

Wspieraj system

25.08.2022, 118’

Debiutujący Ril Anzy w Studiu 357

Wersja polska

Prowadzenie: Antoni Grudniewski.
23.08.2022, 7’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

22.08.2022, 16’

Jak zwierzęta znoszą upały?

Dwóch ludzi z puszczy

Pod nieobecność Marcina Cichońskiego z Adamem Zbyrytem rozmawia Antoni Grudniewski.
22.08.2022, 166’

Zaprasza Antoni Grudniewski

Kieruj się na południe

21.08.2022, 60’

Czterdzieste szóste niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

19.08.2022, 103’

... i zagłosuj

Wspieraj system

18.08.2022, 165’

...bo na południu zawsze jaśniej

Kieruj się na południe

17.08.2022, 60’

Zaprasza Antoni Grudniewski

Miejscownik

16.08.2022, 6’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

15.08.2022, 11’

Wywiad z Vito Bambino

Męskie Granie 2022. Rozmowy o Ż

Aktor, wokalista, artysta z charyzmą. W 2021 roku jeden ze współliderów zespołu Męskie Granie Orkiestra. Frontman zespołu Bitamina, z powodzeniem od kilku lat realizujący się w działalności solowej. Mateusz Dopieralski, czyli Vito Bambino. Rozmawia Antoni Grudniewski.
15.08.2022, 12’

Ciekawa komuniakacja między ssakami

Dwóch ludzi z puszczy

15.08.2022, 12’

Cukinia

Z czym to się je?

15.08.2022, 166’

...bo na południu zawsze jaśniej

Kieruj się na południe

14.08.2022, 60’

Czterdzieste piąte niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

13.08.2022, 119’

Na żywo z Męskiego Grania w Szczecinie

Nie ma co się bać

11.08.2022, 118’

Nowość od RunForest i Yans w studiu przed Męskim Graniem

Wersja polska

Prowadzenie: Ola Budka i Antoni Grudniewski.
09.08.2022, 4’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

08.08.2022, 60’

Zaprasza Antoni Grudniewski

Miejscownik

08.08.2022, 6’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

07.08.2022, 60’

Czterdzieste czwarte niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

05.08.2022, 118’

Zaprasza Antoni Grudniewski

Głośni jak miłość

04.08.2022, 119’

Sound and Vision z przeszłości

Wierność w stereo

02.08.2022, 7’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

31.07.2022, 60’

Czterdzieste trzecie niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

29.07.2022, 113’

... i zagłosuj

Wspieraj system

28.07.2022, 119’

Zaprasza Antoni Grudniewski

Wierność w stereo

27.07.2022, 8’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

26.07.2022, 8’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

24.07.2022, 60’

Czterdzieste drugie niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

Po dwutygodniowej przerwie Antoni Grudniewski wraca, żeby obudzić Państwa w niedzielny poranek. Niech nie zmylą nikogo weekendowe szaleństwa podczas wrocławskiego przystanku Męskiego Grania. Niedzielę trzeba zacząć zdecydowanie, aczkolwiek z wyczuciem.
23.07.2022, 120’

Na żywo z Męskiego Grania we Wrocławiu

Nie ma co się bać

Prowadzenie: Antoni Grudniewski i Darek Król.
18.07.2022, 10’

Wywiad z Błażejem Królem

Męskie Granie 2022. Rozmowy o Ż

Kiedyś, dawno temu, za górami, za lasami działał sobie zespół o nazwie Kawałek Kulki. Później był duet ULKR. A później zaczęła się jego działalność solowa. Odwrócona korona jako logo, nieprzewidywalność i piosenki, których nikt nigdy do końca nie zinterpretuje. Oto on! Z Błażejem Królem rozmawiał Antoni Grudniewski.
05.07.2022, 119’

Nowości z naszej sceny

Wersja polska

05.07.2022, 6’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

03.07.2022, 60’

Czterdzieste pierwsze niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

01.07.2022, 106’

... i zagłosuj

Wspieraj system

Prowadzenie: Antoni Grudniewski.
28.06.2022, 34’

Męskie Granie w Poznaniu

Męskie Granie 2022. Rozmowy o Ż

Zapis spotkań z artystami, którzy wystąpili podczas poznańskiej edycji Męskiego Grania. Antoni Grudniewski rozmawiał m.in. z Darią Zawiałow, Kubą Karasiem, Bartkiem Książykiem (K-Essence), Dawidem Tyszkowskim oraz Jackiem Sienkiewiczem.
28.06.2022, 8’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

27.06.2022, 6’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

26.06.2022, 59’

Czterdzieste niedzielne Dzień Dobry prosto z Poznania!

Siódme oblicze poranka

24.06.2022, 120’

Mnóstwo gości prosto z Męskiego Grania w Poznaniu

Głośni jak miłość

Daria Zawialow, Kuba Karaś, Bartek Księżyk (K–essence)...
24.06.2022, 180’

Notowanie #35

Lista Piosenek 357

Na żywo z Męskiego Grania w Poznaniu.
23.06.2022, 5’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

20.06.2022, 8’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

19.06.2022, 59’

Trzydzieste dziewiąte niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

18.06.2022, 179’

Najlepszy wybór na sobotnie południe

Zakamarki

Pan Marek zniknął. A kartek z kalendarza całkiem sporo. W tym jedna - jak mówi druh zastępowy - bardzo, ale to bardzo ważna.
17.06.2022, 120’

Głosujemy na Listę!

Wspieraj system

Prowadzenie: Antoni Grudniewski.
16.06.2022, 60’

#1

Brzmi znajomo

16.06.2022, 5’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

14.06.2022, 8’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

13.06.2022, 7’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

12.06.2022, 59’

Trzydzieste ósme niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

11.06.2022, 179’

#74

Zielony Żoliborz

09.06.2022, 119’

Gorące newsy z polskiej sceny muzycznej

Wersja polska

Prowadzenie: Antoni Grudniewski.
09.06.2022, 7’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

08.06.2022, 8’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

07.06.2022, 5’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

06.06.2022, 6’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

05.06.2022, 60’

Trzydzieste siódme niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

03.06.2022, 106’

... i zagłosuj

Wspieraj system

01.06.2022, 8’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

31.05.2022, 8’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

30.05.2022, 6’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

29.05.2022, 61’

Trzydzieste szóste niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

28.05.2022, 120’

Młodzi, niepokorni, z własnym pomysłem

Głośni jak miłość

Prowadzenie: Antoni Grudniewski.
26.05.2022, 119’

Gorące newsy z naszej sceny

Wersja polska

Prowadzenie: Antoni Grudniewski.
26.05.2022, 5’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

24.05.2022, 8’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

22.05.2022, 59’

Trzydzieste piąte niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

15.05.2022, 59’

Trzydzieste czwarte niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

13.05.2022, 120’

The Bullseyes w studiu 357

Głośni jak miłość

Prowadzenie: Antoni Grudniewski.
12.05.2022, 6’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

10.05.2022, 120’

Odcinek 64

No to co teraz?

W zastępstwie Tomka. Michniewicza - Antoni Grudniewski.
10.05.2022, 7’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

08.05.2022, 60’

Trzydzieste trzecie niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

06.05.2022, 107’

Głosujemy na Listę!

Wspieraj system

Prowadzenie: Antoni Grudniewski.
04.05.2022, 5’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

01.05.2022, 59’

Trzydzieste drugie - tym razem majówkowe - Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

29.04.2022, 120’

Młodzi, niepokorni, z własnym pomysłem

Głośni jak miłość

27.04.2022, 5’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

26.04.2022, 7’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

24.04.2022, 59’

Trzydzieste pierwsze niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

22.04.2022, 105’

Głosujemy na Listę i Polski Top!

Wspieraj system

Prowadzenie: Antoni Grudniewski.
20.04.2022, 4’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

19.04.2022, 117’

Gorące newsy z naszej sceny

Wersja polska

Prowadzenie: Antoni Grudniewski.
19.04.2022, 8’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

18.04.2022, 120’

Wydarzenia ze świata muzyki

Wizja lokalna

17.04.2022, 59’

Trzydzieste świąteczno-niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

15.04.2022, 120’

Młodzi, niepokorni, z własnym pomysłem

Głośni jak miłość

Prowadzenie: Antoni Grudniewski.
14.04.2022, 7’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

12.04.2022, 118’

Pamięci Budynia

Wersja polska

Prowadzenie: Antoni Grudniewski.
12.04.2022, 8’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

10.04.2022, 59’

Dwudzieste dziewiąte niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

08.04.2022, 110’

Głosujemy na Listę!

Wspieraj system

Prowadzenie: Antoni Grudniewski.
06.04.2022, 7’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

05.04.2022, 8’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

03.04.2022, 60’

Dwudzieste ósme niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

01.04.2022, 121’

Młodzi, niepokorni, z własnym pomysłem

Głośni jak miłość

31.03.2022, 6’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

30.03.2022, 4’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

29.03.2022, 6’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

27.03.2022, 60’

Dwudzieste siódme niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

25.03.2022, 89’

Głosujemy na Listę!

Wspieraj system

Prowadzenie: Antoni Grudniewski.
24.03.2022, 5’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

23.03.2022, 6’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

20.03.2022, 60’

Dwudzieste szóste niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

18.03.2022, 120’

Młodzi, niepokorni, z własnym pomysłem

Głośni jak miłość

17.03.2022, 120’

Gorące newsy z naszej sceny

Wersja polska

Prowadzenie: Ola Budka i Antoni Grudniewski.
16.03.2022, 4’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

15.03.2022, 5’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

14.03.2022, 7’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

13.03.2022, 60’

Dwudzieste piąte niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

06.03.2022, 60’

Dwudzieste czwarte

Siódme oblicze poranka

04.03.2022, 85’

Solidarnie razem

Muzyka na trudny czas

Prowadzenie: Antoni Grudniewski.
27.02.2022, 13’

Jak pomóc? Helena Krajewska - PAH

Agresja na Ukrainę

27.02.2022, 60’

Dwudzieste trzecie

Siódme oblicze poranka

25.02.2022, 107’

Ludzi dobrej woli jest więcej

Audycja muzyczna

23.02.2022, 7’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

22.02.2022, 119’

Gorące newsy z naszej sceny

Wersja polska

22.02.2022, 6’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

20.02.2022, 61’

Dwudzieste drugie niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

18.02.2022, 120’

Młodzi, niepokorni, z własnym pomysłem

Głośni jak miłość

prowadzenie: Antoni Grudniewski.
16.02.2022, 7’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

15.02.2022, 120’

Gorące newsy z naszej sceny

Wersja polska

15.02.2022, 6’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

14.02.2022, 7’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

13.02.2022, 58’

Dwudzieste pierwsze niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

11.02.2022, 108’

#8

Wspieraj system

08.02.2022, 7’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

06.02.2022, 59’

Dwudzieste niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

04.02.2022, 120’

Młodzi, niepokorni, z własnym pomysłem

Głośni jak miłość

02.02.2022, 6’

Nowości muzyczne

Muzyczny goniec

01.02.2022, 119’

Antoni Grudniewski

No to co teraz?

01.02.2022, 4’

Nowości muzyczne

Muzyczny goniec

30.01.2022, 60’

Dziewiętnaste niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

27.01.2022, 6’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

26.01.2022, 6’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

25.01.2022, 7’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

24.01.2022, 5’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

23.01.2022, 60’

Osiemnaste niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

21.01.2022, 119’

Młodzi, niepokorni, z własnym pomysłem

Głośni jak miłość

20.01.2022, 122’

Wersja polska w duecie

Wersja polska

19.01.2022, 7’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

18.01.2022, 4’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

16.01.2022, 59’

Siedemnaste niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

14.01.2022, 52’

#4

Wspieraj system

12.01.2022, 5’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

11.01.2022, 4’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

09.01.2022, 59’

Szesnaste niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

07.01.2022, 48’

#3

Wspieraj system

06.01.2022, 7’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

04.01.2022, 6’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

02.01.2022, 60’

Piętnaste niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

31.12.2021, 43’

#3 Na drugą nóżkę

Prywappka - zaktualizuj rok!

29.12.2021, 8’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

28.12.2021, 8’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

27.12.2021, 6’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

22.12.2021, 10’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

20.12.2021, 119’

Audycja Antoniego Grudniewskiego

W grudniu po południu

20.12.2021, 6’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

19.12.2021, 58’

Czternaste niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

16.12.2021, 9’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

15.12.2021, 6’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

12.12.2021, 60’

Trzynaste niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

09.12.2021, 120’

Gorące newsy z naszej sceny

Wersja polska

08.12.2021, 6’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

06.12.2021, 4’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

05.12.2021, 59’

Dwunaste niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

03.12.2021, 121’

#2

Wspieraj system

01.12.2021, 6’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

29.11.2021, 4’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

28.11.2021, 60’

Jedenaste niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

26.11.2021, 120’

Młodzi, niepokorni, z własnym pomysłem

Głośni jak miłość

24.11.2021, 118’

Odcinek 45

Pokolenia 357

23.11.2021, 119’

Gorące newsy z naszej sceny

Wersja polska

21.11.2021, 59’

Dziesiąte niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

18.11.2021, 121’

Gorące newsy z polskiej sceny muzycznej

Wersja polska

17.11.2021, 7’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

15.11.2021, 7’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

14.11.2021, 59’

Dziewiąte niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

13.11.2021, 115’

#3

ZAGR21

Najlepsze utwory XXI wieku wybiera Antoni Grudniewski.
10.11.2021, 6’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

09.11.2021, 119’

Gorące newsy z naszej sceny

Wersja polska

08.11.2021, 4’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

07.11.2021, 59’

Ósme niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

03.11.2021, 4’

Aktualności muzycze

Muzyczny goniec

31.10.2021, 59’

Siódme niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

30.10.2021, 180’

Najlepszy wybór na sobotnie południe

Zakamarki

Dziś wokół nadchodzących koncertów Riverside, nadchodzących premier - oraz wspomnień lata. Jest kawa, jest Genesis na dzień dobry, a gdzie jest pan Marek?
28.10.2021, 8’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

27.10.2021, 7’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

26.10.2021, 8’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

25.10.2021, 6’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

24.10.2021, 60’

Szóste niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

20.10.2021, 6’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

17.10.2021, 58’

PIąte niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

14.10.2021, 118’

Gorące newsy z polskiej sceny muzycznej

Wersja polska

11.10.2021, 6’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

10.10.2021, 60’

Czwarte niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

06.10.2021, 7’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

04.10.2021, 7’

Aktualności muzyczne

Muzyczny goniec

03.10.2021, 60’

Trzecie niedzielne Dzień Dobry!

Siódme oblicze poranka

doładowanie ...