Idź do treści

Wspierasz? Zaloguj się! Nie wspierasz? Kliknij tu i zacznij :) ->

Dodaj do ulubionych
justyna.godz@radio357.pl
Link skopiowany. Podziel sie nim gdzie tylko chcesz!
Justyna Godz

Miejscownik 2023

Chcesz odwiedzić niezwykłe miejsca w Polsce? Nie wiesz dokąd wybrać się na wakacje? Znudziły ci się oblegane miejscówki? Szukasz ciekawych aktywności i miejsc, których nie znajdziesz w klasycznym przewodniku? Mamy dla Ciebie dobry plan! Słuchaj "Miejscownika"! Wakacyjnego cyklu, który możesz współtworzyć. "Miejscownik" to alternatywny przewodnik, cykl i mapa rekomendacji od społeczności Radia 357. Zajrzyj na miejscownik.radio357.pl.
30.08.2023, 14’

Reszel i Podkarpacie

Justyna Godz
O Reszlu i jego wyjątkowości opowiada nasz patron, pan Mateusz. A nasza dziennikarka, Justyna Godz, przypomina o “Cichym Memoriale” - artystycznym szlaku z muralami/deskalami na starych szopach i stodołach.
23.08.2023, 10’

Sudety i Ciechanowiec

Justyna Godz
O drodze “Wieczność”, która znajduję się w Kotlinie Kłodzkiej opowiada nasza patronka, Pani Beata. A Mateusz Fusiarz zabiera nas do Ciechanowca. Dlaczego akurat tam? Proszę posłuchać!
16.08.2023, 8’

Grabów nad Prosną i Jezioro Narie

Justyna Godz
O Kamiennej Panoramie Miasta opowiada nasz patron, pan Jacek. A na dziką, ale spokojną Warmię zabiera nas nasza dziennikarka - Ola Budka
09.08.2023, 11’

#7

Justyna Godz
02.08.2023, 11’

Walcownia i Dolny Śląsk

Justyna Godz
W tym odcinku ponownie kierujemy się na południe Polski. Zaczniemy od Katowic i Muzeum Hutnictwa Cynku - Walcownia, o do którego zabierze nas nasza patronka, Pani Magda. Później przeniesiemy się na Dolny Śląsk, do niewielkiej wsi Wojnowice. O miejscu idealnym na spacery i podziwianiu XVII wiecznej architektury, opowiada Antoni Grudniewski.
26.07.2023, 16’

Lubelszczyzna i Warmia

Justyna Godz
W tym odcinku Lubelszczyzna i Warmia. Wojsławice, uloterapię i trasy rowerowe poleca nasz patron, Pan Andrzej. A nasza dziennikarka, Maria Guzek, zabiera nas nieopodal Olsztyna, gdzie znajduje się artystyczne serce Warmii. Pupki, Nowe Kawkowo, Jonkowo - proszę zapamiętać te nazwy, jeżeli planujecie pobyt w okolicy!
19.07.2023, 13’

Młyny Rothera i Lawenda Nałęczowska

Justyna Godz
W tym odcinku zabieramy Was do miasta nad rzeką, do Bydgoszczy. O Młynach Rothera opowiada nasza patronka, pani Anna. Obiekt mieści się na Wyspie Młyńskiej – zielonej, otoczonej wodą enklawie w sercu miasta. Jest też coś dla fanów koloru fioletowego, pięknych zapachów i… może Francji? O plantacji lawendy nałęczowskiej opowiada Roma Leszczyńska.
12.07.2023, 13’

Brzeźnica Kolonia i Stary Licheń

Justyna Godz
W tym odcinku mamy coś dla fanów militariów. Jesteśmy w małej wsi Brzeźnica Kolonia na pograniczu województwa wielkopolskiego i zachodniopomorskiego. O tajnym obiekcie wojskowym, o którym mieszkańcy dowiedzieli się dopiero w latach dziewięćdziesiątych, opowiada nasz patron - pan Paweł. Kolejna polecajka to Stary Licheń i Jezioro Licheńskie od naszej redakcyjnej koleżanki, Izabeli Woźniak.
06.07.2023, 7’

#1

Justyna Godz
05.07.2023, 7’

Nadwarciański Gród i Tazbirowo

Justyna Godz
W tym odcinku kierujemy się na południe Polski, bo tam znajduje się Załęczański Park Krajobrazowy, a dokładnie Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy ZHP “Nadwarciański Gród”, o którym opowiada nasz patron, Pan Łukasz. Ale odwiedzamy także województwo kujawsko-pomorskie, a to dlatego, że mieści się tam Rodzinny Port Jachtowy Tazbirowo w Romanowie, o którym mówi Hanna Tazbir.
28.06.2023, 5’

#0 Zapowiedź

Justyna Godz
Chcesz odwiedzić niezwykłe miejsca w Polsce? Nie wiesz dokąd wybrać się na wakacje? Znudziły ci się oblegane miejscówki? Szukasz ciekawych aktywności i miejsc, których nie znajdziesz w klasycznym przewodniku? Mamy dla Ciebie dobry plan!
Słuchaj "Miejscownika"! Wakacyjnego cyklu, który możesz współtworzyć. "Miejscownik" to alternatywny przewodnik, cykl i mapa rekomendacji od społeczności Radia 357. Zajrzyj na miejscownik.radio357.pl
doładowanie ...