Idź do treści
jaroslaw.sroka@radio357.pl
Link skopiowany. Podziel sie nim gdzie tylko chcesz!
Jarosław Sroka

Firmament - prolog

Pokazujemy realne wyzwania, z którymi mierzą się nowocześni przedsiębiorcy. Dużo biznesowej praktyki dla planujących start oraz chcących wzbić się wyżej. Dla wszystkich, którzy chcą swoją firmę rozwijać w sposób przemyślany, nowoczesny i odpowiedzialny.
08.02.2023, 11’

Budowanie firmy - zwiastun audycji

Jarosław Sroka
Jak budować firmę, o której każdy powie, że gra fair? Nie tylko prowadzi uczciwy biznes, ma wdrożone wszystkie wymagane prawem procedury, ale jest w swojej etyczności nowoczesna. Jest tak przyzwoita, że aż chce się w niej pracować. Dla wielu, zwłaszcza młodszych, pracowników ten aspekt jest bardzo ważny w podjęciu decyzji o wyborze miejsca pracy. Na Firmament w tej sprawie zapraszają gospodarz audycji - Jarosław Sroka, wydawca - Paweł Sołtys i goście: Michał Kibil - DGTL LAW, Maciej Balsewicz - bValue, Izabela Kluzek-Kot - Wellbee, Katarzyna Mierzejewska - HRHints.
Partner audycji Partner audycji
25.01.2023, 15’

Zwinność w biznesie

Jarosław Sroka
Ten odcinek Firmamentu poświęcamy różnym poziomom i znaczeniom zwinności w biznesie oraz mówimy o tym, co odróżnia firmy, które mają łatwość w reagowaniu na nowe sytuacje, od tych, które z różnych powodów są często zakładnikami samych siebie.
Partner audycji Partner audycji
doładowanie ...