Idź do treści

Wspierasz? Zaloguj się! Nie wspierasz? Kliknij tu i zacznij :) ->

Dodaj do ulubionych
Link skopiowany. Podziel sie nim gdzie tylko chcesz!

Firmament - historie niezwykłe

19.09.2023, 59’

Firmament - historie niezwykłe - Róża Szafranek

Jarosław Sroka
Niezwykli ludzie. Niezwykłe historie. Rozpoczynamy nowy wieczorny cykl, w którym w roli głównej wystąpią jedyni w swoim rodzaju, nowocześni, skromni i skuteczni liderzy biznesu.

“Firmament - Historie niezwykłe” to rozmowy Jarosława Sroki z pięciorgiem przedsiębiorców, których doświadczenia, przemyślenia i nowatorskie podejście do zarządzania po prostu nie mieściło się w standardowym wydaniu audycji Firmament w Radiu 357.

Jakie wyzwania stoją przed współczesnym światem? Jak rozwój technologii pomaga im rozwijać go w mądry sposób? Czego nauczyli się na swojej drodze na szczyt? Jak przekuwali wyzwania na sukcesy?

O tym we wtorki, co dwa tygodnie po 21.00 w Radiu 357.

W pierwszym odcinku gościć będziemy Różę Szafranek, prezeskę i założycielkę HR Hints - firmy pomagającej start-upom rozwinąć skrzydła i czerpać biznesowe korzyści ze słuchania i rozumienia swoich pracowników. W krótkim czasie zbudowała najgorętszą markę na rynku usług HR i wyznaczając trendy w tej branży, pozyskała topowych kontrahentów. Jej pasją jest badanie kultur w organizacjach oraz zachowań pracowników.

Posłuchaj, by dowiedzieć się czego naprawdę chcą pracownicy młodego pokolenia, jaka jest tajemnica jej sukcesu oraz dlaczego nowoczesny HR nie działa na niekorzyść wyników biznesowych.

Zaprasza gospodarz rozmowy Jarosław Sroka, koordynator programu InCredibles Sebastiana Kulczyka.

Rozmowę zrealizowaliśmy w HE Concept Store w warszawskim Hotelu Europejskim.
doładowanie ...