Idź do treści

Wspierasz? Zaloguj się! Nie wspierasz? Kliknij tu i zacznij :) ->

Firmament - historie niezwykłe

#1 Róża Szafranek

19.09.2023, 59’

Niezwykli ludzie. Niezwykłe historie. Rozpoczynamy nowy wieczorny cykl, w którym w roli głównej wystąpią jedyni w swoim rodzaju, nowocześni, skromni i skuteczni liderzy biznesu.

“Firmament - Historie niezwykłe” to rozmowy Jarosława Sroki z pięciorgiem przedsiębiorców, których doświadczenia, przemyślenia i nowatorskie podejście do zarządzania po prostu nie mieściło się w standardowym wydaniu audycji Firmament w Radiu 357.

Jakie wyzwania stoją przed współczesnym światem? Jak rozwój technologii pomaga im rozwijać go w mądry sposób? Czego nauczyli się na swojej drodze na szczyt? Jak przekuwali wyzwania na sukcesy?

W pierwszym odcinku gościć będziemy Różę Szafranek, prezeskę i założycielkę HR Hints - firmy pomagającej start-upom rozwinąć skrzydła i czerpać biznesowe korzyści ze słuchania i rozumienia swoich pracowników. W krótkim czasie zbudowała najgorętszą markę na rynku usług HR i wyznaczając trendy w tej branży, pozyskała topowych kontrahentów. Jej pasją jest badanie kultur w organizacjach oraz zachowań pracowników.

Posłuchaj, by dowiedzieć się czego naprawdę chcą pracownicy młodego pokolenia, jaka jest tajemnica jej sukcesu oraz dlaczego nowoczesny HR nie działa na niekorzyść wyników biznesowych.

Zaprasza gospodarz rozmowy Jarosław Sroka, koordynator programu InCredibles Sebastiana Kulczyka.

Rozmowę zrealizowaliśmy w HE Concept Store w warszawskim Hotelu Europejskim.

Playlista odcinka

Aloe Blacc
Glory Days
The Church
Under the Milky Way
Everything Everything
Violent Sun
Stevie Nicks
Planets Of The Universe
Pełna playlista emitowanych utworów jest dostępna dla zalogowanych Patronów.