Idź do treści
31.01.2024

W czwartek, 1 lutego, między 19:00 a 21:00 przeniesiemy się do Muzeum Historii Polski – przed nami spektakl audiowizualny USŁYSZ PLANETĘ. To wydarzenie, które uświetnia polską premierę serialu BBC Earth “Planeta Ziemia III” i którego jesteśmy partnerem!

Niemal 100 naszych Patronów weźmie udział w tym wydarzeniu na miejscu, dzięki biletom wygranym w konkursie – o którym pisaliśmy dla Was tutaj. Wszyscy słuchacze są natomiast zaproszeni do słuchania jedynej transmisji ze spektaklu audiowizualnego, w Radiu 357. Podczas spektaklu wystąpią znakomite polskie artystki i artyści, m.in: Natalia Przybysz, Błażej Król, Zalia oraz Anita Lipnicka. Producent i kompozytor Wojtek Urbański (twórca m.in. oprawy dźwiękowej do serialu „Rojst ’97”), przy wsparciu sound designera Michała Zygmunta, przearanżował znane polskie utwory, tworząc kolaż piosenek rezonujących ze światem przyrody.

Serdecznie polecamy słuchanie nas w czwartek między 19:00 a 21:00 – w Studiu na Słowackiego przywita Was, jak zwykle o tej porze, Piotr Stelmach, ale także, jak zwykle tam, gdzie w 357 mówimy o tym, co na wizji, Katarzyna Borowiecka. Zapraszamy!

Skomentuj na twoje@radio357.pl oraz na grupie na Facebooku i Patronite.

Strefa dostępna dla zalogowanych Patronów.