Idź do treści
18.01.2024

1 lutego 2024 roku odbędzie się wyjątkowy spektakl audiowizualny – “USŁYSZ PLANETĘ”, wydarzenie, które uświetnia polską premierę serialu BBC Earth “Planeta Ziemia III”. 

Widowisko zainspirowane wyjątkową serią przyrodniczą BBC Earth pt. „Planeta Ziemia III” to próba połączenia kreatywności człowieka z pięknem płynącym z natury. Dzięki artystycznej kompozycji obrazów i dźwięków publiczność będzie mogła doświadczyć bliskości dzikiej przyrody i poddać refleksji swoją rolę w otaczającym nas świecie. Podczas spektaklu wystąpią znakomite polskie artystki i artyści, m.in: Natalia Przybysz, Błażej Król, Zalia staną u boku najważniejszej bohaterki tego wieczoru – Planety Ziemi.

Producent i kompozytor Wojtek Urbański (twórca m.in. oprawy dźwiękowej do serialu „Rojst ’97”), przy wsparciu sound designera Michała Zygmunta, przearanżował znane polskie utwory, tworząc kolaż piosenek rezonujących ze światem przyrody. Wielowymiarowe, immersyjne doświadczenie piękna natury będzie możliwe m.in. dzięki nagraniom brzmień przyrody z różnych miejsc w Polsce, zebranym przez Michała Zygmunta. 

Radio 357 jest partnerem tego wydarzenia – z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać podwójny bilet na spektakl “USŁYSZ PLANETĘ”. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie tutaj. Na zgłoszenia czekamy do 22 stycznia.

Transmisję z wydarzenia usłyszycie na antenie Radia 357 w czwartek, 1 lutego.

„Planeta Ziemia III”, która stała się inspiracją dla spektaklu “USŁYSZ PLANETĘ”, to trzecia część kultowej serii telewizyjnej BBC, realizowanej wspólnie z sir Davidem Attenborough. To monumentalne dzieło, nagrywane przez blisko pięć lat, zabierze nas w podróż po najdalszych zakątkach globu i zapozna z historiami najbardziej fascynujących gatunków na świecie. Dramatycznymi, zabawnymi, czasem łamiącymi serce, ale zawsze pełnymi nadziei. Premierowy odcinek już w niedzielę 4 lutego o godz. 11:00 na kanale BBC Earth. 

Więcej informacji o wydarzeniu: uslyszplanete.pl

Strefa dostępna dla zalogowanych Patronów.