Idź do treści
Słuchasz? Wspieraj
KONKURS DLA WSZYSTKICH!

Spektakl USŁYSZ PLANETĘ w ramach premiery serii BBC Earth „Planeta Ziemia III”

Termin startu: 18.01.2024, 06:00

Termin zakończenia: 22.01.2024, 12:00

1 lutego w Muzeum Historii Polski w Warszawie odbędzie się niezwykłe wydarzenie – audiowizualny spektakl USŁYSZ PLANETĘ pod przewodnictwem muzycznym Wojtka Urbańskiego, z udziałem Natalii Przybysz, Błażeja Króla, Zalii, Michała Zygmunta i Urbański Orkiestra.

Widowisko zainspirowane wyjątkową serią przyrodniczą BBC Earth o tytule „Planeta Ziemia” to próba połączenia kreatywności człowieka z pięknem płynącym z natury. Dzięki artystycznej kompozycji obrazów i dźwięków publiczność będzie mogła doświadczyć bliskości dzikiej przyrody i poddać refleksji swoją rolę w otaczającym nas świecie. Podczas spektaklu znakomite polskie artystki i artyści staną u boku najważniejszej bohaterki tego wieczoru – Planety Ziemi.

Producent i kompozytor Wojtek Urbański (twórca między innymi oprawy dźwiękowej do serialu „Rojst’97”), przy wsparciu sound designera Michała Zygmunta, przearanżował znane polskie utwory, tworząc kolaż piosenek rezonujących ze światem przyrody. Wielowymiarowe, immersyjne doświadczenie piękna natury będzie możliwe m.in. dzięki nagraniom brzmień przyrody z różnych miejsc w Polsce, zebranym przez Michała Zygmunta. Artysta znany jest jako łowca dźwięków, który od lat z niezwykłą wrażliwością rejestruje ojczystą florę i faunę tworząc dźwiękowy szlak Odry o nazwie Projekt Odra.

„Planeta Ziemia III”, która stała się inspiracją dla spektaklu USŁYSZ PLANETĘ to trzecia część kultowej serii telewizyjnej BBC, realizowanej wspólnie z sir Davidem Attenborough.
To monumentalne dzieło, nagrywane przez blisko pięć lat, zabierze nas w podróż po najdalszych zakątkach globu i zapozna z historiami najbardziej fascynujących gatunków na świecie. Dramatycznymi, zabawnymi, czasem łamiącymi serce, ale zawsze pełnymi nadziei.

Radio 357 jest partnerem wydarzenia i z tej okazji mamy dla Was 45 podwójnych zaproszeń na to widowisko! Jest to nie lada gratka, bo pierwsza pula biletów już się wyczerpała 😉

Konkurs zakończony

Dziękujemy! Zakończyliśmy zbieranie zgłoszeń.
Niebawem powiadomimy zwycięzców
zgodnie z regulaminem akcji.

Dziękujemy!

Twoja odpowiedź jest już u nas. Zwycięzców ogłosimy na tej stronie po zakończeniu konkursu.

Zarejestrowaliśmy Twoje zgłoszenie i jest ono ważne, ale jeśli chcesz brać udział w innych konkursach organizowanych przez Radio 357, to zostań naszym Patronem 😉

Zostań Patronem

Aby wziąć udział w konkursie odpowiedz na pytanie:

Jaka piosenka mogłaby się znaleźć w ścieżce dźwiękowej programu „Planeta Ziemia III” i dlaczego?

Zaloguj się, aby wziąć udział w konkursie Zaloguj się →

Jeśli nie masz jeszcze konta w Twoje 357, załóż je teraz

Aby wziąć udział w konkursie odpowiedz na pytanie:

Jaka piosenka mogłaby się znaleźć w ścieżce dźwiękowej programu „Planeta Ziemia III” i dlaczego?

Pozostało 357 znaków.
* pole obowiązkowe

Tak przedstawimy Cię na liście zwycięzców
* pole obowiązkowe
Wysyłając odpowiedź oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem akcji i akceptuję jej warunki.