Idź do treści
Słuchasz? Wspieraj
Tylko dla Patronów

Wygraj karnet na Ostróda Reggae Festival!

Termin startu: 18.06.2024, 16:00

Termin zakończenia: 26.06.2024, 19:00

Ostróda Reggae Festival ze swoją ponad 20-letnią historią jest czołową polską imprezą celebrującą muzykę i kulturę wywodzącą się z Jamajki. Sukces festiwalu jest dowodem na atrakcyjność i uniwersalizm treści niesionych przez reggae. Festiwal zyskał globalną markę, cenioną przez fanów i artystów w wielu miejscach świata i gromadzi międzynarodową publiczność – młodzież oraz rodziny z dziećmi.

Podczas ORF doświadczyć można wszystkich aspektów uczestnictwa w celebracji kultury pokoju, tolerancji i pozytywnej wibracji rozchodzącej się za pomocą dźwięków. Tutaj na wyciągnięcie ręki jest inny, barwny świat, pełen wszechotaczającego uśmiechu, szacunku i życzliwości. Spoiwem i powodem tego wyjątkowego zgromadzenia są melodie płynące z festiwalowych scen. W czasach czysto użytkowego odbioru muzyki, reggae wciąż w magiczny sposób oddziaływuje na ludzi wszystkich ras w każdym wieku, przyciągając spragnionych nie tylko dobrej rozrywki, ale również głębszych duchowych przeżyć.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 25-28 lipca. Już po raz 23. Ostróda Reggae Festival połączy klasykę z nowoczesnością, wzniosłą historię z ekscytującą teraźniejszością szeroko pojętego reggae. Przedstawi gwiazdy i wschodzące talenty z różnych miejsc globu, w oryginalny sposób czerpiące z drzewa jamajskich inspiracji. Odda im głos i pozwoli zrozumieć kontekst ich przekazu. Pokazując, jak żywa i barwna jest kultura reggae i jakim podlega przemianom, udowodni uniwersalność i aktualność promowanych przez nią ideałów i wartości.

To już tradycja, że jedziemy na Ostróda Reggae Festival. Kolejny raz Radio 357 jest patronem medialnym ORF i z tej okazji mamy dla Was konkursy – w drugiej odsłonie 4 podwójne karnety na cały festiwal!

Konkurs zakończony

Dziękujemy! Zakończyliśmy zbieranie zgłoszeń.
Niebawem powiadomimy zwycięzców
zgodnie z regulaminem akcji.

Dziękujemy!

Twoja odpowiedź jest już u nas. Zwycięzców ogłosimy na tej stronie po zakończeniu konkursu.

Jeszcze tylko jedna rzecz!

Aby Twoje zgłoszenie było ważne dołącz do Patronów Radia 357.

Zostań Patronem

Aby wziąć udział w konkursie odpowiedz na pytanie:

Co czujesz, gdy słyszysz reggae?

Zaloguj się, aby wziąć udział w konkursie Zaloguj się →

Jeśli nie masz jeszcze konta w Twoje 357, załóż je teraz

Aby wziąć udział w konkursie odpowiedz na pytanie:

Co czujesz, gdy słyszysz reggae?

Pozostało 357 znaków.
* pole obowiązkowe

Tak przedstawimy Cię na liście zwycięzców
* pole obowiązkowe
Wysyłając odpowiedź oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem akcji i akceptuję jej warunki.