Idź do treści
Słuchasz? Wspieraj
Tylko dla Patronów

AUGUSTÓW IS THE FUTURE FESTIVAL

Termin startu: 24.06.2024, 19:00

Termin zakończenia: 29.06.2024, 22:00

Augustów is the future Festival powstał w ubiegłym roku. Czekaliśmy na informację czy wydarzenie odbędzie się także podczas tych wakacji i nie zawiedliśmy się! Będzie druga edycja wydarzenia, które podkreśla jak ważna jest relacja człowieka z przyrodą. Tegoroczny Augustów is the future Festival, to kolejne 3 dni spotkań, warsztatów i wydarzeń. 12 i 13 lipca 2024 r. wystąpi aż 10 znanych artystów i zespołów. Nad brzegiem Netty zobaczymy m.in. Artura Rojka, Strachy na Lachy, Natalię Szroeder, Kamila Bednarka, Fisz Emade Tworzywo, Darię ze Śląska, LOR, Dawida Tyszkowskiego czy trio Łona/Konieczny/Krupa. Rezerwujcie drugi weekend lipca i ruszajcie do Augustowa. 

Muzyka łagodzi obyczaje, łączy pokolenia, zwraca uwagę na tematy ważne, koi, a zarazem dostarcza rozrywki. Muzyka jest siłą, która może zmieniać nas na lepsze. Wiemy, że Augustów jest idealnym miejscem do rozmowy o wartości otaczającej nas przyrody. Dlatego główną lokalizacją festiwalu i miejscem koncertów będą malownicze Błonia nad rzeką Nettą.

– Kolejna edycja Augustów is the future Festival to nasze największe wydarzenie w tym roku. Zapraszam wszystkich do udziału w festiwalu, gdzie muzyka, sztuka i przyroda łączą się tworząc niesamowite wydarzenie. Zachęcam również do podzielnia się wiedzą o tym wydarzeniu i zabrania do Augustowa swoich bliskich – mówi Mirosław Karolczuk, Burmistrz Miasta Augustowa.

Augustów is the future Festival to również szereg otwartych zajęć, spotkań i aktywności, które pozwolą poczuć bliskość z przyrodą. Każdy znajdzie coś dla siebie. Czy można zacząć festiwalowy poranek lepiej niż od aktywności na świeżym powietrzu? Spływu kajakiem, rozciągania na zielonym trawniku, yogi na deskach sup czy leśnej kąpieli lub medytacji w puszczy? Organizatorzy zadbali o to, by każdy dzień wypełnić atrakcjami, które pozwolą poczuć dobrą relację z naszym otoczeniem. Naucz się dostrzegać piękno natury i czerpać z niego inspirację do działania. Oto przesłanie festiwalu, które udowadnia, że Augustów to miasto przyszłości. To właśnie Augustów is the future Festival!

W pierwszym konkursie mamy dla Was 6 podwójnych zaproszeń na II. Augustów is the future Festival!

Konkurs zakończony

Dziękujemy! Zakończyliśmy zbieranie zgłoszeń.
Niebawem powiadomimy zwycięzców
zgodnie z regulaminem akcji.

Dziękujemy!

Twoja odpowiedź jest już u nas. Zwycięzców ogłosimy na tej stronie po zakończeniu konkursu.

Jeszcze tylko jedna rzecz!

Aby Twoje zgłoszenie było ważne dołącz do Patronów Radia 357.

Zostań Patronem

Aby wziąć udział w konkursie odpowiedz na pytanie:

W jaki sposób pielęgnujesz swoją relację z przyrodą?

Zaloguj się, aby wziąć udział w konkursie Zaloguj się →

Jeśli nie masz jeszcze konta w Twoje 357, załóż je teraz

Aby wziąć udział w konkursie odpowiedz na pytanie:

W jaki sposób pielęgnujesz swoją relację z przyrodą?

Pozostało 357 znaków.
* pole obowiązkowe

Tak przedstawimy Cię na liście zwycięzców
* pole obowiązkowe
Wysyłając odpowiedź oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem akcji i akceptuję jej warunki.