Idź do treści

Wspierasz? Zaloguj się! Nie wspierasz? Kliknij tu i zacznij :) ->

06.03.2024

Adrian Bąk dołącza na stałe do zespołu Radia 357. Będzie dla Państwa przygotowywał audycje i podcasty o tematyce międzynarodowej.

– Sprawy międzynarodowe to jeden z naszych priorytetów i chcemy ten obszar mocno rozwijać. Dołączenie Adriana to bardzo duże wzmocnienie ekipy zagranicznej. W sytuacji gdy rośnie zainteresowanie tym, co dzieje się na świecie i potrzeba zrozumienia procesów, które mają na nas realny wpływ – chcemy dawać Słuchaczom ekspercką wiedzę, zweryfikowane informacje i szerszy kontekst. Potrzebujemy dzisiaj takiej publicystyki – wyjaśnia Olga Mickiewicz, odpowiedzialna w zarządzie Radia 357 za ofertę programową.

– Teraz Radio 357 będzie moim zawodowym domem. Z „Raportem” nie rozstaję się definitywnie, ale – odwołując się do terminologii piłkarskiej, która od zawsze jest mi bardzo bliska – przechodzę do nowej drużyny, zmieniam koszulkę na tę w barwach 357. Cieszę się bardzo, że będę pracował dla Radia 357 i dziękuję Radiu 357 za szansę i zaufanie. Planuję stworzyć własny podcast w ramach 357, będę także pojawiał się w innych obszarach pozaantenowych. Mam wiele pomysłów, a jeden z nich – aż zapiera dech w piersiach! – napisał Adrian Bąk w swojej wiadomości do Patronów Radia 357.

Adriana możecie Państwo już usłyszeć w „Dalekim zasięgu”. To stały cykl o sprawach międzynarodowych, emitowany od poniedziałku do czwartku o godz. 16:45. Jest częścią magazynu „Popołudniówka 357”, w którym omawiamy najważniejsze wydarzenia dnia. „Daleki zasięg” przygotowują różni autorzy – dotychczasowe odcinki przygotowywali m.in. Michał Żakowski, Andrzej Rudke, Patrycjusz Wyżga, Krzysztof Zimoch czy Artur Kieruzal (korespondent Radia 357 w Londynie). Wszystkie odcinki można znaleźć tutaj: https://radio357.pl/podcasty/audycje/daleki-zasieg/

Kolejne projekty, nad którymi pracuje Adrian, ogłosimy już wkrótce.