Idź do treści

Wspierasz? Zaloguj się! Nie wspierasz? Kliknij tu i zacznij :) ->

Tylko dla Patronów

INSIDE SEASIDE 2023!

Termin startu: 04.07.2023, 08:00

Termin zakończenia: 03.11.2023, 22:00

Ogłosiliśmy w lipcu nowy festiwal na mapie Polski. 11 i 12 listopada w Gdańsku na 3 scenach wystąpi 30 artystów z Polski i zagranicy. Wśród nich:

GIRL IN RED ● NOTHING BUT THIEVES ● TOM ODELL ● EZRA COLLECTIVE
NILS FRAHM ● SLEAFORD MODS ● SHAME ● BLACK HONEY ● KIM NOWAK
KAŚKA SOCHACKA ● ANIA LEON ● TRUPA TRUPA ● ARTIFICIALICE
JANN ● WOJTEK MAZOLEWSKI gra YUGEN 2 ● THE STUBS
BARTEK WĄSIK plays RADIOHEAD ● DAWID TYSZKOWSKI
IMMORTAL ONION ● LESZEK MOŻDŻER ● KURY grają P.O.L.O.V.I.R.U.S.
ZESPÓŁ SZTYLETY ● HÈR ● P.UNITY ● NANGA

Organizatorem Inside Seaside są Live oraz Radio 357.
Miasto Gospodarz: Gdańsk.
Partnerami festiwalu są AmberExpo i Eventim.

Mamy dla Was jednoosobowe karnety na to wydarzenie! Tym razem kto pierwszy ten lepszy, ale pytanie… No właśnie: chcemy Was zaprosić do zabawy! Kto się nie bawił w chowanego w dzieciństwie? Nasze pytania też chcą się zabawić! Co to oznacza? Ha! Tu – na stronie konkursu będzie się pojawiać informacja i podpowiedź gdzie oczekiwać pytania, a ono… nie wiadomo kiedy, nie wiadomo skąd – zupełnie z zaskoczenia do piątku pojawi się we wskazanym rejonie!

Konkurs zakończony

Dziękujemy! Zakończyliśmy zbieranie zgłoszeń.
Niebawem powiadomimy zwycięzców
zgodnie z regulaminem akcji.

Dziękujemy!

Twoja odpowiedź jest już u nas. Zwycięzców ogłosimy na tej stronie po zakończeniu konkursu.

Jeszcze tylko jedna rzecz!

Aby Twoje zgłoszenie było ważne dołącz do Patronów Radia 357.

Zostań Patronem

Do wygrania jednoosobowe zaproszenia na cały INSIDE SEASIDE. W tym konkursie pytania z pojawiają w różnych miejscach, a stronie konkursu jest podpowiedź, gdzie ich szukać. Obecnie pytania należy szukać w opisie jednego z naszych produktów dostępnych na stronie gadzety.radio357.pl 😉 Pierwszych dwanaście osób, które prawidłowo na nie odpowie – otrzyma zaproszenia!

Zaloguj się, aby wziąć udział w konkursie Zaloguj się →

Jeśli nie masz jeszcze konta w Twoje 357, załóż je teraz

Do wygrania jednoosobowe zaproszenia na cały INSIDE SEASIDE. W tym konkursie pytania z pojawiają w różnych miejscach, a stronie konkursu jest podpowiedź, gdzie ich szukać. Obecnie pytania należy szukać w opisie jednego z naszych produktów dostępnych na stronie gadzety.radio357.pl 😉 Pierwszych dwanaście osób, które prawidłowo na nie odpowie – otrzyma zaproszenia!

Pozostało 357 znaków.
* pole obowiązkowe

Tak przedstawimy Cię na liście zwycięzców
* pole obowiązkowe
Wysyłając odpowiedź oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem akcji i akceptuję jej warunki.

Przedłużone zbieranie odpowiedzi na pytanie przyniosło następujących zwycięzców:

 1. Ernest Zozuń poszedł na psychologię przez przypadek – „za 3 filarem” miało być dziennikarstwo a wyszło jak wyszło
  ewacz
 2. Ernest Zozuń studiował psychologię przez przypadek: składał papiery na dziennikarstwo ale w wyniku omyłki (swojej lub studentów przyjmujących dokumenty) wezwano go na egzaminy na psychologię; nie zorientował się aż do momentu kiedy pocztą przyszło zawiadomienie o przyjęciu go na ten kierunek
  Gosia
 3. Ernest Zozuń poszedł na psychologię przez przypadek. Chciał zdawać na dziennikarstwo, ale został źle pokierowany przez studenta, który przyjmował dokumenty i złożył dokumenty na psychologię. Poszedł na egzaminy sądząc, że zdaje na dziennikarstwo, a dostał się na psychologię.
  Wiedźminik
 4. Ernest Zozuń studiował psychologię w wyniku pomyłki przy składaniu aplikacji na studia. Miał ją złożyć na dziennikarstwo, a przez pomyłkę złożył na psychologię.
  Jola
 5. E.Zozuń studiował psychologię przez zupełny przypadek.Wprowadzony w błąd,złożył papiery nie na dziennikarstwo i nauki polityczne jak chciał,a właśnie na psychologię.Egzaminy zdawał również nie będąc świadomym,że zdaje na psychologię.Nie znalazł się na liście przyjętych na dziennikarstwo.Dopiero we wrześniu dostał info.z UW, że dostał się na…psychologię.
  Magdalena WuWu
 6. Ernest Zozuń dostał się na psychologię przez pomyłkę 🙂
  piotrekp
 7. E.Z.studiował psychologię przez całą serię pomyłek.Był pewny,że składa papiery na dziennikarstwo,a przez czyjś błąd,złożył na psychologię.Egzaminy też zdawał wierząc,że zdaje na dziennikarstwo,jednak nie znalazł się tam na liście przyjętych. Sądził,że się nie dostał na studia wcale,a tu nagle przyszła wiadomość z uczelni, że się dostał na psychologię 😀
  Andero W.
 8. Ernest Zozuń poszedł na psychologię ponieważ złożył dokumenty na studia w złym pokoju i nie zorientował się, że zdawał egzaminy na psychologię a nie dziennikarstwo.
  Filip M
 9. Ernest Zozuń poszedł na psychologię przez pomyłkę. Chciał iść na dziennikarstwo i politykę, ale student, który odbierał Jego papiery na Uczelni źle Go pokierował.
  Basia
 10. Ernest Zozuń studiował psychologię przez przypadek/błąd. Nie był świadomy, że złożył w złym miejscu dokumenty.
  Ma Fu
 11. Powodem była pomyłka we wskazaniu miejsca złożenia dokumentów. Czy studenta czy Pana Ernesta trudno to ocenić. Pan Ernest przeszedł egzaminy i nie zorientował się, że zdaje na psychologię. Rozmowa z Michałem Olszańskim.
  KrKr
 12. Ernest Zozuń studiował psychologię, ponieważ nie ominęła go komedia omyłek. Składając dokumenty na studia, zaczepił studenta, gdzie składa się dokumenty na dziennikarstwo i nauki polityczne, usłyszał, że za III filarem w holu UW. „Pan Erni” nie zorientował się, że zdaje kolejne egzaminy na psychologię, po czym sprawdzał wyniki egz… na dziennikarstwo 🙂
  PiotrEM
 13. Pan Ernest chciał dostać się na dziennikarstwo,zdal egzaminy ale w wyniku czyjejś pomyłki jego papiery trafiły na psychologię, którą studiował a finalnie i tak został dziennikarzem 😉
  Joanna P
 14. Chciał studiować dziennikarstwo, ale jakiś student wskazał mu złe stanowisko i PRZEZ PRZYPADEK złożył podanie na psychologię. Nie zorientował się nawet przy kilku egzaminach wstępnych.
  Kasia
 15. Ponieważ się pomylił przy składaniu dokumentów 🙂
  Julia
 16. Ernest Zozuń studiował psychologię w wyniku festiwalu pomyłek, niezrozumienia. Chciał złożyć papiery na dziennikarstwo, a z przypadku wylądował na psychologii. Do samego końca nie zorientował się, że zdawał egzaminy na psychologię, a nie dziennikarstwo. Jak już się dostał i zaczął te studia, to stwierdził, że jest fajnie i tak pozostało.
  Mateusz L
 17. Ernest Zozuń trafił na psychologię przez pomyłkę przy składaniu papierów na studia.
  kris1962
 18. Ernest Zozum studiował psychologię, bo złożył dokumenty na ten kierunek przez przypadek. Chciał studiować dziennikarstwo, ale ze względu na pomyłkę, studiował psychologię:)
  Wiola

Wszystkim zwycięzcom GRATULUJEMY! Prosimy o sprawdzenie poczty mailowej (Uwaga! Wiadomość może być zakwalifikowana jako SPAM, oferty lub trafić do innego dziwnego folderu).

W piątym tygodniu na pytanie Z jakiego powodu pięcioletni Filip Jaślar zaczął uczęszczać do ogniska muzycznego na zajęcia z nauki gry na skrzypcach? najszybciej odpowiedzieli:

 1. Pan Filip chciał nauczyć się kłaniać jak Pani Kaja Danczowska, którą zobaczył na koncercie w Filharmonii Poznańskiej.
  Jola
 2. Filip Jaślar chciał się nauczyć kłaniać! Dlatego poszedł w wieku 5 lat do szkoły muzycznej, żeby nauczyć się grać na skrzypach
  takafarsa
 3. Na lekcjach gry na skrzypcach chciał się uczyć ładnie kłaniać 🙂
  monika
 4. Bo chciał się nauczyć pięknie kłaniać 🙂
  diukfe
 5. Mały Filip Jaślar zaczął grać na skrzypcach, bowiem spodobało mu się kłanianie na scenie się skrzypaczki Kai Danczowskiej
  Marcin z Torunia

W czwartym tygodniu niektórzy strzelali co centymetr (gratulujemy wytrwałości) a inni najwyraźniej po prostu wiedzieli, bo trafili w punkt: ile wzrostu ma Krystian Hanke?

 1. 193 cm
  Paweł
 2. 193 cm
  ML
 3. 2 strzał – 193 cm
  ewacz
 4. 193
  autuh
 5. 193 cm
  Mike

Pytanie z trzeciego tygodnia (Który kraj, oprócz Polski rzecz jasna, szczególną sympatią darzy Paweł Sołtys?) okazało się dla Was trudniejsze niż przewidywaliśmy – nawet osoby strzelające miały trudności z trafieniem odpowiedzi. W skutek tego dopiero we wtorek kolejnego tygodnia udało się uzbierać 5 prawidłowo zgłoszonych odpowiedzi:

 1. Niemcy, czy to chodzi o Niemcy? W grze zespołowej prezes Sołtys przywoływal zespółdie Toten Hosen
  Arkady
 2. Moze chodzi o Niemcy. Redaktor Soltys ma dobry niemiecki alcent, gdy wymawia niemieckojęzyczne nazwy
  Rafi
 3. Niemcy
  Aga
 4. czyżby Niemcy…
  Domel
 5. Niemcy
  oriana.m

W drugim tygodniu konkursu prawidłowej odpowiedzi na pytanie: W jakich okolicznościach córka Piotra Stelmacha powiedziała „Chodźmy już stąd łysy ojcze…„? odpowiedzieli najszybciej:

 1. córka Piotra Stelmacha, Hanka powiedziała „Chodźmy już stąd łysy ojcze…” podczas zakupów.
  nalesnik
 2. Było to przy kasie w sklepie.
  Mietek
 3. Córka Stelki, Hania, powiedziała tak w sklepie przy kasie.
  patron Arek
 4. Przy kasie w sklepie
  Karina Domińska
 5. W sklepie, w kolejce do kasy.
  Anetta

W pierwszym tygodniu konkursu prawidłowej odpowiedzi na polecenie W całej swojej karierze radiowej Marcel tylko raz się spóźnił na audycję, którą miał prowadzić. Napisz z jakiego powodu: jako pierwsi udzielili:

 1. Marcel spóźnił się na audycję ,bo jadąc do pracy samochodem po pierwszych 20 m zauważył ,że ma „flaka” w kole i musiał dojechać autobusem- biegł , nie zdążył .Potem biegł na drugi przystanek wpadł w kałużę i w mokrych butach gonił autobus i dogonił go. Z autobusu zamawiał taksówkę na następny przystanek i dojechał do radia. Niewiele, ale… 🙂 Spóźnił się
  Marta Pilarczyk
 2. Złapał gumę w samochodzie ;)) ?
  Ali79
 3. Bo złapał gumę w aucie rano
  Kingap
 4. Z powodu „flaka” / „gumy” w samochodzie
  Filip Maniuk
 5. z powodu awarii samochodu – marcel 'złapał po drodze kapcia’
  mateusz.m

Szczególne gratulacje dla Pani Marty, której wyczerpująca odpowiedź jest w pełni zgodna z tym, co Marcin Łukawski opowiedział Michałowi Olszańskiemu w jednym z podcastów 😉