Idź do treści

Wspierasz? Zaloguj się! Nie wspierasz? Kliknij tu i zacznij :) ->

Dodaj do ulubionych
michal.gasiorowski@radio357.pl
Link skopiowany. Podziel sie nim gdzie tylko chcesz!
Michał Gąsiorowski

Więcej niż sport

Wywiady Michała Gąsiorowskiego z mistrzyniami i mistrzami sportu. Na antenie raz w miesiącu - w niedzielę po 20.
26.03.2023, 60’

Gość: Andrzej Wrona

Michał Gąsiorowski
Mecz siatkarzy na Stadionie Narodowym w 2014 zapamięta na zawsze. Tak zaczęła się przygoda życia, zakończona złotym medalem mistrzostw świata. Andrzej Wrona opowie w Więcej niż sport, co zapamiętał z tamtego turnieju, kto jego zdaniem jest najlepszym, polskim siatkarzem, a także jak to się stało, że wylądował na koncercie Spice Girls.
26.02.2023, 60’

#6 Agnieszka Kobus-Zawojska

Michał Gąsiorowski
Partner audycji Partner audycji
29.01.2023, 60’

#5 Piotr Lisek

Michał Gąsiorowski
Jeden z 24 sportowców w historii, którzy pokonali granicę 6 metrów w skoku o tyczce. Piotr Lisek o ryczeniu przed skokiem, łamaniu tyczek, premii za Monako i tyczkach Siergieja Bubki.
Partner audycji Partner audycji
25.12.2022, 60’

#4 Daria Abramowicz

Michał Gąsiorowski
Łzy "Lewego" po strzelonym golu z Arabią pokazują, jakiej presji był poddany na mundialu. Obawa przed porażką to może być głęboko zakorzeniona cecha narodowa. Jeśli chcemy to zmienić, czeka nas bardzo dużo pracy. Między innymi o tym opowie Daria Abramowicz, psycholożka sportu, pracująca z Igą Świątek. Okazuje się, że Iga też miała wielkie wyzwania w tym sezonie, a zostanie liderką światowego rankingu, nie było prostą sprawą od strony mentalnej.
Partner audycji Partner audycji
27.11.2022, 60’

#3 Maciek Rutkowski

Michał Gąsiorowski
Maciek Rutkowski to mistrz świata w windsurfingu, człowiek, który poskramiał Jaws na Hawajach, tułał się po świecie w poszukiwaniu nagród, ale przede wszystkim podążał za pasją. Liczy na awans na igrzyska, chociaż i bez tego ma co robić w życiu.
30.10.2022, 60’

#2 Dawid Tomala

Michał Gąsiorowski
Bohaterem tego odcinka jest Dawid Tomala, człowiek, który zaszokował wszystkich, zdobywając w Tokio złoto w chodzie na 50 km, dystansie, który przeszedł dopiero drugi raz w życiu. Jego życie można podzielić na czas przed tym występem, ten występ i wszystko, co zdarzyło się później. Jest niesamowicie otwarty, nieco buntowniczy i przekorny, lubi włożyć kij w mrowisko i patrzeć na to, co się wydarzy. Z rozmowy dowiecie się, z kim trzymają się chodziarze, czy sportowcy mają kłopoty z życiem intymnym i jakim samochodem Dawid chciałby się przejechać.
25.09.2022, 60’

#1 Hubert Hurkacz

Michał Gąsiorowski
Hubert Hurkacz opowie o wielkiej pasji do motoryzacji i Formuły 1. Najlepszy polski tenisista zdradził jak mu się żyje w Monako, jak z godnością wysiadać z samochodów sportowych, a także dlaczego ciągle ma w garażu starego Golfa. Oczywiście wątki tenisowe również się pojawią.
doładowanie ...