Idź do treści
Link skopiowany. Podziel sie nim gdzie tylko chcesz!
Michał Gąsiorowski

Więcej niż sport

Wywiady Michała Gąsiorowskiego w mistrzyniami i mistrzami sportu. Na antenie raz w miesiącu - w niedzielę po 20.
27.11.2022, 60’

#3 Maciek Rutkowski

PROWADZENIE: Michał Gąsiorowski
Maciek Rutkowski to mistrz świata w windsurfingu, człowiek, który poskramiał Jaws na Hawajach, tułał się po świecie w poszukiwaniu nagród, ale przede wszystkim podążał za pasją. Liczy na awans na igrzyska, chociaż i bez tego ma co robić w życiu.
30.10.2022, 60’

#2 Dawid Tomala

PROWADZENIE: Michał Gąsiorowski
Bohaterem tego odcinka jest Dawid Tomala, człowiek, który zaszokował wszystkich, zdobywając w Tokio złoto w chodzie na 50 km, dystansie, który przeszedł dopiero drugi raz w życiu. Jego życie można podzielić na czas przed tym występem, ten występ i wszystko, co zdarzyło się później. Jest niesamowicie otwarty, nieco buntowniczy i przekorny, lubi włożyć kij w mrowisko i patrzeć na to, co się wydarzy. Z rozmowy dowiecie się, z kim trzymają się chodziarze, czy sportowcy mają kłopoty z życiem intymnym i jakim samochodem Dawid chciałby się przejechać.
25.09.2022, 60’

#1 Hubert Hurkacz

PROWADZENIE: Michał Gąsiorowski
Hubert Hurkacz opowie o wielkiej pasji do motoryzacji i Formuły 1. Najlepszy polski tenisista zdradził jak mu się żyje w Monako, jak z godnością wysiadać z samochodów sportowych, a także dlaczego ciągle ma w garażu starego Golfa. Oczywiście wątki tenisowe również się pojawią.
doładowanie ...