Idź do treści
Dodaj do ulubionych
Link skopiowany. Podziel sie nim gdzie tylko chcesz!
Ola Budka, Marcin Cichoński, Piotr Stelmach, Mateusz Fusiarz, Krzysztof Tubilewicz, Marta Kula, Antoni Grudniewski, Maja Piskadło,

Unboxing Nights

Dziś świat fonografii ma swoje najważniejsze premiery o... północy. I zazwyczaj jest to sam początek piątku. Nie chcemy pozostawiać tego bez echa na naszej antenie. "Unboxing Nights" to cykl audycji, podczas których będziemy "na Waszych uszach" odpakowywali dany album i prezentowali jego obszerne fragmenty. Najczęściej będzie to miało miejsce, w nocy z czwartku na piątek.
13.04.2023, 123’

#2 Metallica - 72 Seasons

Marcin Cichoński, Mateusz Fusiarz, Łukasz Dunaj,
edenasty studyjny album kalifornijskiego kwartetu. Z okazji jego premiery o północy z 13 na 14 kwietnia będą z Wami: Łukasz Dunaj, Mateusz Fusiarz i Marcin Cichoński. Przed startem ich stan wiedzy będzie dokładnie taki, jak Wasz - naszych Słuchaczy: cztery nagrania, tytuły wszystkich utworów oraz to, że przed nami 77 minut nowej muzyki. Co nagrali James Hetfield, Lars Urlich, Robert Trujilo oraz Kirk Hammett? Jak ich nowe utwory przyjmą słuchacze Radia 357 oraz prowadzący? Przeżyjemy to razem – odpakujemy album i poznamy kompozycję po kompozycji z płyty jednego z najważniejszych zespołów świata. Bądźmy razem, bądźcie z Radiem 357 i Metalliką. Po północy zapraszają: Marcin Cichoński, Łukasz Dunaj i Mateusz Fusiarz.
24.03.2023, 128’

#1 Depeche Mode - Memento Mori

Piotr Stelmach, Mateusz Fusiarz, Krzysztof Tubilewicz,
Na pierwszy ogień, w nocy z 23 na 24 marca, idzie nowy album Depeche Mode zatytułowany "Memento Mori". Jesteśmy przekonani, że najsłynniejszy radiowy bon mot, czyli "do usłyszenia", teraz znów nabierze należnej mu mocy!
doładowanie ...