Idź do treści

Wspierasz? Zaloguj się! Nie wspierasz? Kliknij tu i zacznij :) ->

Dodaj do ulubionych
gabi@radio357.pl
Link skopiowany. Podziel sie nim gdzie tylko chcesz!
Gabi Darmetko

Miasto, które nigdy nie śpi

Miasto, które nigdy nie śpi - audycja, która jest tworzona na dwóch kontynentach. W Warszawie - Gabi Darmetko, w Nowym Jorku Magda Muszyńska. Obie zafascynowane Wielkim Jabłkiem. Magda Muszyńska od 12 lat mieszka w NYC i jest jedyną polskojęzyczną przewodniczką, posiadającą złotą gwiazdkę, czyli oficjalną licencję miejskiego przewodnika. W tej audycji usłyszycie niesamowite historie, poznacie historię miasta i niezwykłych ludzi, którzy tam żyją i tworzą.
22.04.2021, 60’

Nowy Jork w latach 70. i 80.

Gabi Darmetko
07.04.2021, 60’

Nowojorskie wieżowce

Gabi Darmetko
W Nowym Jorku jest 5 818 wieżowców, a 92 budynków ma wysokość co najmniej 183 metrów. Większość z nich stoi na Manhattanie. Niektóre wieżowce mają już ponad sto lat. O ciekawych faktach z nimi związanych opowiedzą Gabi Darmetko i Magdalena Muszyńska, przewodniczka po Nowym Jorku.
23.03.2021, 60’

Służba zdrowia

Gabi Darmetko
Tym razem Gabi Darmetko i Magdalena Muszyńska opowiedzą o amerykańskiej służbie zdrowia. Ile na ubezpieczenie wydaje nowojorczyk? Czy w razie wypadku musi liczyć się z tym, że szpital wystawi mu rachunek? Czy to prawda, że leczą się tylko bogaci?
10.03.2021, 60’

Życie codzienne

Gabi Darmetko
Gabi Darmetko i Magdalena Muszyńska, opowiedzą tym razem o życiu codziennym w Nowym Jorku. Jak kupić albo wynająć mieszkanie? Ile właściwie kosztuje żywności i gdzie jedzą nowojorczycy?
22.02.2021, 60’

Harlem

Gabi Darmetko
Harlem w zbiorowej świadomości funkcjonuje przede wszystkim jako miejsce, które zamieszkują Afroamerykanie. O historii i współczesności dzielnicy opowiedzą Gabi Darmetko i Magdalena Muszyńska, certyfikowana przewodniczka po Nowym Jorku.
09.02.2021, 60’

Metro

Gabi Darmetko
Bez czego nie mogliby żyć mieszkańcy Nowego Jorku? Na pewno bez metra. To najlepszy sposób podróżowania po Wielkim Jabłku. Jakie tajemnice kryje w sobie metro w Nowym Jorku, opowiedzą Gabi Darmetko i Magdalena Muszyńska.
doładowanie ...