Idź do treści
Link skopiowany. Podziel sie nim gdzie tylko chcesz!
Radio 357

Live - dla Patronów

Co pewien czas spotykamy się z Wami, by porozmawiać o tym, co dla Was ważne. Społeczność Radia 357 w formule live otrzymuje wiele informacji przedpremierowo, uzyskuje odpowiedzi na zadane pytania i może lepiej poznać kulisy pracy wielu ludzi Radia - nie tylko tych słyszalnych na antenie. Zapis audio tych transmisji zostawiamy Wam także tutaj, żebyście mogli zawsze do tego wrócić - wygodnie, w jednym miejscu. Transmisje na żywo możecie oglądać na oficjalnej grupie Patronów na Facebooku oraz na Patronite.
24.01.2023, 97’

Jak będzie w 2023 roku?

Paweł Sołtys, Olga Mickiewicz, Paweł Pobóg-Ruszkowski, Ewa Koch, Ewa Mieczławska,
Live dla Patronów o najważniejszych sprawach na nowy rok.
20.12.2022, 46’

Wesołych Świąt z Radiem 357!

Krystian Hanke, Olga Mickiewicz,
Święta to czas spotkań. Świąteczna ramówka Radia 357 powstała więc w taki sposób, żebyśmy mogli radiowo spotkać się w jak najszerszym gronie - posłuchać się, zrozumieć, a także odpocząć przy pięknej muzyce. O przygotowanych propozycjach antenowych na 24, 25 i 26 grudnia mówią Olga Mickiewicz i Krystian Hanke. Jak zwykle w święta pojawiają się też niezapowiedziani goście! (którzy mają już plany na Sylwestra i nie zamierzają zachować ich tylko dla siebie...)
12.12.2022, 46’

Zmierzamy na Top! - spotkanie z redakcją muzyczną

Piotr Stelmach
1 stycznia 2023 tradycyjnie rozpoczynamy rok Topem Radia 357 - w czasie drugiego spotkania live w tym sezonie z naszymi muzycznymi Patroni poznają pierwsze szczegóły na temat tego, jak zamierzamy Top zorganizować. Rozmawiamy także o Topowych wykonawcach, podsumowujemy kolejny rok pracy redakcji muzycznej 357 i wybiegamy nieco w przyszłość, mówiąc o pierwszych planach na kolejny rok. Zapraszają Piotr Stelmach, Antoni Grudniewski, Maja Piskadło i Marta Kula.
30.11.2022, 49’

Grudniowe piątki w 357

Marcin Cichoński
Licytacje z Panem Kubą i towarzysząca im zaprezentowana na początku grudnia piosenka Przyjaciół Pewnej Ryby jak zawsze w naszej społeczności znaczą: idą święta! Na tym spotkaniu prezentujemy najważniejsze informacje i nowości związane z tegorocznymi licytacjami, zapowiadamy artefakty, które będą dostępne do licytowania, odsłaniamy kulisy powstawania utworu "Karpiu, trwaj" i przypominamy o celu tegorocznej zbiórki. Gośćmi Marcina Cichońskiego są Julia Kohman, Olga Mickiewicz, Grzegorz Sajór, Marta Kula, Filip Jaślar, Agnieszka Szwajgier oraz Izabela Stawicka i Natalia Chruścicka z Fundacji Świętego Mikołaja.
21.11.2022, 43’

Otwieramy mundialowe studio

Justyna Mączka
Dla dziennikarzy sportowych mistrzostwa świata w piłce nożnej, odbywające się w Katarze, nie są lekkie, łatwe i przyjemne. Jak o nich mówić, by nie zapomnieć o skali korupcji i lekceważenia podstawowych praw przez organizatorów? Co w łączeniu sportu i polityki jest wadliwe, a co można przekuć w zaletę? Tomasz Gorazdowski, Mateusz Kuźniewski i Mateusz Fusiarz szczerze odpowiadają na pytania naszych Patronów, które kieruje do nich Justyna Mączka. Zapowiedź trzech meczów, które na naszej antenie komentować będzie redakcja sportowa i niesportowa - wzorem zeszłego roku, każdy po swojemu i z dystansem.
14.11.2022, 33’

Porozmawiajmy o... reportażu w 357

Michał Olszański
Co piątek w Popołudniówce prezentujemy jedną z najtrudniejszych radiowych form - reportaż. Kulisy prac redakcji reportażu przedstawia Patronom 357 Agnieszka Szwajgier - mówi o odpowiedzialności dziennikarskiej, stosunku do nagród, roli odpowiedniego doboru tematu i empatii. Dzieli się także pierwszymi wrażeniami ze spotkań w Instytucie Dźwięków Radia 357. Spotkanie prowadzi Michał Olszański.
25.10.2022, 64’

Dobrze się słyszeć z... redakcją muzyczną 357

Piotr Stelmach
Muzyka jest w 357 jedną z najważniejszych sfer - to wiemy nie od dziś. W czasie spotkania na żywo padają odpowiedzi na często zadawane pytania, prezentujemy zestawienie najczęściej granych w naszym radiu wykonawców, przedstawiamy kulisy powstawania nowego pasma między 13:00 a 16:00 pod kątem muzycznym, ogłaszamy nowości w paśmie artystów oraz przypominamy o głosowaniu na PL21. W spotkaniu udział wzięli: Piotr Stelmach, Darek Król, Maja Piskadło, Ola Budka, Bartek Gil i Marcin Cichoński.
20.10.2022, 28’

Porozmawiajmy o... Box 357

Michał Gąsiorowski
Michał Gąsiorowski i Katarzyna Zduńczyk przedstawiają odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o Box 357, czyli miejsce, w którym możecie kupować gadżety produkowane specjalnie dla Radia 357. Wyjaśniają kwestie cen i formuły preorderu. Zapowiadają produkty, które pojawią się końca roku i przedstawiają pierwsze plany na 2023 rok.
doładowanie ...