Idź do treści

Wspierasz? Zaloguj się! Nie wspierasz? Kliknij tu i zacznij :) ->

Dodaj do ulubionych
Link skopiowany. Podziel sie nim gdzie tylko chcesz!
Radio 357

Live - dla Patronów

Co pewien czas spotykamy się z Wami, by porozmawiać o tym, co dla Was ważne. Społeczność Radia 357 w formule live otrzymuje wiele informacji przedpremierowo, uzyskuje odpowiedzi na zadane pytania i może lepiej poznać kulisy pracy wielu ludzi Radia - nie tylko tych słyszalnych na antenie. Zapis audio tych transmisji zostawiamy Wam także tutaj, żebyście mogli zawsze do tego wrócić - wygodnie, w jednym miejscu. Transmisje na żywo możecie oglądać na oficjalnej grupie Patronów na Facebooku oraz na Patronite.
29.08.2023, 40’

Jesień z Radiem 357 - live otwarty

Ola Budka, Olga Mickiewicz, Ewa Koch, Antoni Grudniewski, Krystian Hanke, Michał Olszański, Zoriana Varenia, Michał Żakowski,
Odsłaniamy wszystkie ramówkowe karty! Nasze propozycje na jesień, wszystkie w jednym miejscu - nowości, nowi autorzy oraz kilka audycji w nowych porach. No i do tego nasze podcasty! Gośćmi Oli Budki w drugiej godzinie audycji "Taka sytuacja" będą Olga Mickiewicz, Ewa Koch, Krystian Hanke, Antoni Grudniewski, Michał Żakowski i Michał Olszański. Zapraszamy już 29 sierpnia, w ostatni wakacyjny wtorek, od 15:00.
22.08.2023, 37’

Live muzyczny no. 5 - jesień z Radiem 357

Ola Budka, Piotr Stelmach, Mateusz Fusiarz, Maja Piskadło, Bisior,
Odkrywamy kolejne ramówkowe karty - zapraszamy na spotkanie z naszymi muzycznymi! Dowiecie się, czego od września będzie można posłuchać w Radiu 357 między audycją Pana Kuby, a Popołudniówką 357. Zaprezentujemy Wam nowości i niespodzianki. Wszystko stanie się jasne w najbliższy wtorek po godzinie 18:00 - na spotkanie zapraszają Piotr Stelmach, Maja Piskadło, Ola Budka i Mateusz Fusiarz!
19.07.2023, 67’

Dobrze Cię słyszeć - live dla Patronów

Paweł Sołtys, Olga Mickiewicz, Ewa Koch,
Ani się obejrzeliśmy, a pierwsza połowa 2023 roku minęła! W środę 19 lipca spotkamy się, by ją podsumować i przedstawić to, co zapowiada się na najbliższy czas. Widzimy się w formule live pod naszym nieco zmienionym hasłem "Dobrze Cię słyszeć" - w czasie transmisji odpowiemy na głosy od Was, które docierają do nas w codziennym kontakcie. Krótko powiemy o finansach, o naszej platformie, wrócimy z obiecanym epilogiem tematu badania społeczności i porozmawiamy o wakacyjnych audycjach - i nie tylko.

Z przyczyn organizacyjnych spotkanie rozpocznie się kwadrans przed godziną 19:30. Zapraszamy Was do udziału już od 19:15. Podpowiemy, że warto być nawet chwilę wcześniej! Tuż przed pojawieniem się na żywo Krystiana Hanke, Pawła Sołtysa i Olgi Mickiewicz będzie można zapoznać się z...
21.06.2023, 34’

Wakacje z Radiem 357

Piotr Stelmach, Krystian Hanke, Olga Mickiewicz, Filip Jaślar, Tomasz Smokowski,
Koniec roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. Właściwie to zostały mu jakieś 2-3 kroki. Natomiast pół kroku za nim drepczą sobie... nasze wakacyjne propozycje od ekipy Radia 357.
Ktoś zrobi sobie dłuższą przerwę, ktoś nowy zajrzy na Słowackiego w blasku słońca. Niektórzy nastawią budziki na wcześniejszą godzinę, a inni będą mogli wreszcie pospać dłużej.
Kto, z kim, kiedy, dlaczego i z jakim pomysłem? O tym wszystkim opowiemy Wam podczas specjalnego, otwartego dla wszystkich, live’a.
W środę, 21 czerwca, do audycji „Kieruj się na południe”, zajrzą nieprzypadkowi goście: Olga Mickiewicz, Krystian Hanke, Filip Jaślar i Tomasz Smokowski.
I tym sposobem wszystko stanie się jasne. Jak wakacyjne słońce.
DLA WSZYSTKICH 30.05.2023, 29’

Otwieramy nowość w zakupach - przed Wami Gadżety 357!

Michał Gąsiorowski, Katarzyna Zduńczyk,
Znacie już Box 357, wiecie też, że kawa 357 dostępna jest w stałej sprzedaży. Pora dopełnić tercet - Michał Gąsiorowski i Katarzyna Zduńczyk już we wtorek, 30 maja o 19:00, spotkają się z Wami, by zaprezentować zupełną nowość! Premiera 1 czerwca, ale Patroni jak zwykle będą wiedzieć wcześniej. Zapraszamy
26.04.2023, 75’

"Podwójny" live - podsumowanie badania społeczności i zapowiedź 3. Polskiego Topu Radia 357!

Marcin Łukawski, Piotr Stelmach, Katarzyna Borowiecka, Paweł Sołtys,
Oto, co zakłada plan:
17:00 - Jacy... jesteście? Podsumowanie badania społeczności
W styczniu zadaliśmy Wam... dużo pytań. I dostaliśmy dużo odpowiedzi! Profesjonalna agencja badawcza SmartScope opracowała wyniki największego jak dotąd badania społeczności Radia 357, a my, zgodnie z obietnicą, zaprezentujemy Wam jego podsumowanie. Spotkanie poprowadzi Paweł Sołtys, a jego gościem będzie Tomasz Dulinicz z agencji SmartScope

17:30 - 3. Polski Top - najważniejsze polskie utwory 3 maja w Radiu 357
Jutro będziemy mogli powiedzieć, że to za tydzień! Wielkimi krokami zbliża się trzeci Polski Top Radia 357, a w nim... rąbka tajemnicy uchylą Wam jutro Katarzyna Borowiecka, Marcin Łukawski, Piotr Stelmach, czyli tzw. większe pół składu prowadzących.

Serdecznie zapraszamy na obie części tego wyjątkowego spotkania! Link do wydarzenia pojawi się w komentarzu.
28.03.2023, 36’

Twoje 357 - dwa lata podcastów Radia 357!

Olga Mickiewicz, Łukasz Dunaj, Kuba Benedyczak, Zoriana Varenia,
5 kwietnia miną dwa lata, odkąd stworzyliśmy dla Was możliwość słuchania podcastów Radia 357. Przez ten czas w studiu B powstało 45 serii podcastów ekskluzywnych, a codziennie zapis kilkunastu godzin naszych audycji z radia na żywo także trafiał do biblioteki #Twoje357. Naszą codzienną pracę nad “drugim filarem” i nowe pomysły przy okazji święta podcastów, zaplanowanego na przyszłą środę, omówimy z Wami podczas jutrzejszego live’a.
Jako pierwsi wszystkiego się na ten temat dowiecie. Będzie oczywiście możliwość zadawania pytań. Spotkanie poprowadzi Olga Mickiewicz, a udział wezmą Zoriana Varenia, Kuba Benedyczak i Łukasz Dunaj. Serdecznie zapraszamy!
15.03.2023, 25’

wspieram.radio357.pl

Paweł Sołtys, Paweł Pobóg-Ruszkowski,
Wracamy do lubianej przez Was formuły spotkań online na żywo. Po krótkiej przerwie - zagęszczamy, szczególnie że wiosna za pasem, a wraz z nią różne nowości, nad którymi dla Was pracujemy. Gdy pojawiają się u nas nowości, nasi Patroni otrzymują informację jako pierwsi. A jeżeli dotyczą one kwestii bardziej przekrojowych, zawierających w sobie wiele wątków - i tam, gdy mogą pojawić się dodatkowe pytania - spotykamy się w formule live!
Rozmawiamy o nowości, która pojawiła się pod tytułowym adresem internetowym. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych - będziemy mówili głównie o tym, co w największym stopniu będzie dotyczyć nowych Patronów, ale chcemy, żeby każdy z Was miał przejrzystą informację na temat kwestii wspierania.
09.02.2023, 44’

Live muzyczny no. 3

Marcin Cichoński, Piotr Stelmach, Mateusz Fusiarz, Antoni Grudniewski, Darek Król, Maja Piskadło, Łukasz Dunaj,
Mocne rozpoczęcie 2023 roku w świecie muzyki to tylko jeden z powodów, dla których po raz kolejny spotykamy się w formule live. Nasi muzyczni ponownie zapraszają na spotkanie w sprawach radiowych, którymi jesteście żywo zainteresowani.
Porozmawiamy m.in. o najczęściej słyszanych u nas wykonawcach w ostatnich miesiącach, odpowiemy na podnoszone przez Was kwestie związane z audycjami muzycznymi i porozmawiamy o Liście Piosenek 357.
Zaprasza najszersza jak do tej pory reprezentacja muzycznych: Piotr Stelmach, Darek Król, Mateusz Fusiarz, Marta Kula, Marcin Cichoński, Antoni Grudniewski i Marcin Łukawski
24.01.2023, 97’

Jak będzie w 2023 roku?

Paweł Sołtys, Olga Mickiewicz, Paweł Pobóg-Ruszkowski, Ewa Koch, Ewa Mieczławska,
Live dla Patronów o najważniejszych sprawach na nowy rok.
20.12.2022, 46’

Wesołych Świąt z Radiem 357!

Krystian Hanke, Olga Mickiewicz,
Święta to czas spotkań. Świąteczna ramówka Radia 357 powstała więc w taki sposób, żebyśmy mogli radiowo spotkać się w jak najszerszym gronie - posłuchać się, zrozumieć, a także odpocząć przy pięknej muzyce. O przygotowanych propozycjach antenowych na 24, 25 i 26 grudnia mówią Olga Mickiewicz i Krystian Hanke. Jak zwykle w święta pojawiają się też niezapowiedziani goście! (którzy mają już plany na Sylwestra i nie zamierzają zachować ich tylko dla siebie...)
12.12.2022, 46’

Zmierzamy na Top! - spotkanie z redakcją muzyczną

Piotr Stelmach
1 stycznia 2023 tradycyjnie rozpoczynamy rok Topem Radia 357 - w czasie drugiego spotkania live w tym sezonie z naszymi muzycznymi Patroni poznają pierwsze szczegóły na temat tego, jak zamierzamy Top zorganizować. Rozmawiamy także o Topowych wykonawcach, podsumowujemy kolejny rok pracy redakcji muzycznej 357 i wybiegamy nieco w przyszłość, mówiąc o pierwszych planach na kolejny rok. Zapraszają Piotr Stelmach, Antoni Grudniewski, Maja Piskadło i Marta Kula.
30.11.2022, 49’

Grudniowe piątki w 357

Marcin Cichoński
Licytacje z Panem Kubą i towarzysząca im zaprezentowana na początku grudnia piosenka Przyjaciół Pewnej Ryby jak zawsze w naszej społeczności znaczą: idą święta! Na tym spotkaniu prezentujemy najważniejsze informacje i nowości związane z tegorocznymi licytacjami, zapowiadamy artefakty, które będą dostępne do licytowania, odsłaniamy kulisy powstawania utworu "Karpiu, trwaj" i przypominamy o celu tegorocznej zbiórki. Gośćmi Marcina Cichońskiego są Julia Kohman, Olga Mickiewicz, Grzegorz Sajór, Marta Kula, Filip Jaślar, Agnieszka Szwajgier oraz Izabela Stawicka i Natalia Chruścicka z Fundacji Świętego Mikołaja.
21.11.2022, 43’

Otwieramy mundialowe studio

Justyna Mączka
Dla dziennikarzy sportowych mistrzostwa świata w piłce nożnej, odbywające się w Katarze, nie są lekkie, łatwe i przyjemne. Jak o nich mówić, by nie zapomnieć o skali korupcji i lekceważenia podstawowych praw przez organizatorów? Co w łączeniu sportu i polityki jest wadliwe, a co można przekuć w zaletę? Tomasz Gorazdowski, Mateusz Kuźniewski i Mateusz Fusiarz szczerze odpowiadają na pytania naszych Patronów, które kieruje do nich Justyna Mączka. Zapowiedź trzech meczów, które na naszej antenie komentować będzie redakcja sportowa i niesportowa - wzorem zeszłego roku, każdy po swojemu i z dystansem.
14.11.2022, 33’

Porozmawiajmy o... reportażu w 357

Michał Olszański
Co piątek w Popołudniówce prezentujemy jedną z najtrudniejszych radiowych form - reportaż. Kulisy prac redakcji reportażu przedstawia Patronom 357 Agnieszka Szwajgier - mówi o odpowiedzialności dziennikarskiej, stosunku do nagród, roli odpowiedniego doboru tematu i empatii. Dzieli się także pierwszymi wrażeniami ze spotkań w Instytucie Dźwięków Radia 357. Spotkanie prowadzi Michał Olszański.
25.10.2022, 64’

Dobrze się słyszeć z... redakcją muzyczną 357

Piotr Stelmach
Muzyka jest w 357 jedną z najważniejszych sfer - to wiemy nie od dziś. W czasie spotkania na żywo padają odpowiedzi na często zadawane pytania, prezentujemy zestawienie najczęściej granych w naszym radiu wykonawców, przedstawiamy kulisy powstawania nowego pasma między 13:00 a 16:00 pod kątem muzycznym, ogłaszamy nowości w paśmie artystów oraz przypominamy o głosowaniu na PL21. W spotkaniu udział wzięli: Piotr Stelmach, Darek Król, Maja Piskadło, Ola Budka, Bartek Gil i Marcin Cichoński.
20.10.2022, 28’

Porozmawiajmy o... Box 357

Michał Gąsiorowski
Michał Gąsiorowski i Katarzyna Zduńczyk przedstawiają odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o Box 357, czyli miejsce, w którym możecie kupować gadżety produkowane specjalnie dla Radia 357. Wyjaśniają kwestie cen i formuły preorderu. Zapowiadają produkty, które pojawią się końca roku i przedstawiają pierwsze plany na 2023 rok.
doładowanie ...