Idź do treści
kwiatostan@radio357.pl
Link skopiowany. Podziel sie nim gdzie tylko chcesz!
Jacek Sienkiewicz, Kasia Sienkiewicz,

Kwiatostan

Autorska audycja Kasi i Jacka Sienkiewiczów z zespołu Kwiat Jabłoni. Dużo nowej polskiej muzyki, bratersko-siostrzanych rozmów o estradowych doświadczeniach i emocjach, które niesie ze sobą muzyka w przeróżnych formach. Nie zabraknie również utworów ze świata - chociażby amerykańskiego folku czy europejskiego jazzu, bo nie samą polską twórczością żyje człowiek. Fot. Paweł Cegielski
02.02.2023, 55’

Wydanie IV - Pol'and'Rock Festival

Jacek Sienkiewicz, Kasia Sienkiewicz,
W dzisiejszym Kwiatostanie, na fali emocji po kolejnym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Kasia i Jacek opowiedzą o drugim niezwykłym projekcie Jurka Owsiaka, czyli Festiwalu Pol'and'Rock - niegdyś Przystanku Woodstock. To jeden z największych festiwali świata, przepełniony radością i miłością, a dodatkowo wydarzenie bardzo bliskie naszym Prowadzącym, którzy mieli wielką przyjemność zagrać na festiwalowej scenie nie raz, więc pewnie zdradzą nam, jak to wszystko wygląda od zaplecza.
26.01.2023, 55’

Wydanie III

Jacek Sienkiewicz, Kasia Sienkiewicz,
19.01.2023, 54’

Wydanie II - Country, bluegrass, folk

Jacek Sienkiewicz, Kasia Sienkiewicz,
Sięgniemy do muzyki, która najbardziej nas ukształtowała i jest niezwykle bliska naszym sercom, a w Polsce niekoniecznie bywa znana i lubiana. Chodzi o muzykę country, bluegrass, amerykański folk z irlandzkimi brzmieniami. Będzie bardzo pogodnie, a dzisiejsza audycja rozbrzmi instrumentalnymi, głównie mandolinowymi popisami.
12.01.2023, 56’

Wydanie I - Podsumowanie roku

Jacek Sienkiewicz, Kasia Sienkiewicz,
Muzyczne podsumowanie roku - nasze ulubione polskie piosenki i albumy wydane w 2022; wspomnienia.
doładowanie ...