Idź do treści
Dodaj do ulubionych
lukasz.dunaj@radio357.pl
Link skopiowany. Podziel sie nim gdzie tylko chcesz!
Łukasz Dunaj

Czarne owce

Czarne Owce, czyli rozmowy Łukasza Dunaja o muzyce metalowej z osobami, które z metalem na co dzień nie są kojarzone. Wyjawiamy ich mroczne tajemnice, grzebiemy we wspomnieniach, przepytujemy ze składów i dyskografii, bo przecież prawie każdy był kiedyś "metalowcem", prawda? Premierowe odcinki w każdy poniedziałek tylko w Twoje 357.
20.03.2023, 54’

#3 Maciej Zieliński

Łukasz Dunaj
Koszykarz w stanie spoczynku, legenda klubu Śląsk Wrocław, z którym sięgał ośmiokrotnie po tytuł mistrza Polski, zasłużony reprezentant kraju. Na jego cześć odkryty w 2001 roku gatunek chrząszcza nazwany został Pomphus Zielinski. Oprócz wymienionych sportowych przewag, Maciej jest też zadeklarowanym fanem metalu. I na własne oczy widział, jak w Polsce lat 80. hartowała się stal...
12.03.2023, 51’

#2 Aneta Korycińska (Baba od polskiego)

Łukasz Dunaj
W tym odcinku gościmy Anetę Korycińską, znaną bliżej społeczności internautów jako Baba od polskiego. Aneta prowadzi fanpage oraz bloga edukacyjnego pod tą właśnie nazwą, w którym przeprowadza zbłąkanych przez meandry języka polskiego, ale również jest zadeklarowaną fanką muzyki metalowej. Zaskoczeni? Po tym odcinku będziecie jeszcze bardziej!
06.03.2023, 56’

#1 Marcin Prokop

Łukasz Dunaj
Czym dla naszego gościa jest metalowa dusza? Jak rozwijała się u niego fascynacja ciężką muzyką? I czy z metalu można wyrosnąć? Gościem premierowego odcinka podcastu jest Marcin Prokop, dziennikarz i prezenter telewizyjny, prywatnie fan muzyki różnej, w tym metalowej.
doładowanie ...