Idź do treści

Wspierasz? Zaloguj się! Nie wspierasz? Kliknij tu i zacznij :) ->

Dodaj do ulubionych
marcin.klimkowski@radio357.pl
Link skopiowany. Podziel sie nim gdzie tylko chcesz!
Marcin Klimkowski

Audycja KLIMAtyczna

Audycja muzyczna Marcina Klimkowskiego, okazjonalnie na antenie Radia 357. Bardzo eklektyczna, zawsze emocjonalna i bardzo często zaskakująca, czyli właśnie KLIMAtyczna. Złożona po części z muzycznych wspomnień, a po części z planów i chociażby koncertowych oczekiwań na najbliższe tygodnie. Marcin Klimkowski żyje muzyką, mimo że część słuchaczy kojarzy go raczej z życia motoryzacją (w Radiu 357 prowadzi czwartkową Taką Sytuację i podcast Do Dechy) i sprawami intymnymi (jest autorem niedzielnej audycji 369, o seksie i sprawach sercowych). Będzie to Państwu udowadniał co jakiś czas.
02.09.2023, 120’

Zaprasza Marcin Klimkowski

Marcin Klimkowski
26.08.2023, 119’

Zaprasza Marcin Klimkowski

Marcin Klimkowski
Audycja KLIMAtyczna to będzie muzyczna petarda. Cztery klimaty, wszystkie tak różne od siebie, jak to tylko możliwe. A eklektyzm znajdziecie także wewnątrz każdego z nich. 

Spodziewajcie się KLIMAtów: Cóż, że ze Szwecji, Kolonijnych dyskotek końca lat 80.  Zabawy coverami i 50-lecia pewnej muzyki

Od 19:00 do 21:00 zaprasza Marcin Klimkowski, Klimek. 
12.08.2023, 120’

Zaprasza Marcin Klimkowski

Marcin Klimkowski
W dzisiejszej Audycji KLIMAtycznej pozostanę przy mojej autorskiej formule, która większość z Państwa wprawiła ostatnio w dobry nastrój. Będą 4 klimaty, niby moje, ale tak naprawdę - mam nadzieję - nasze wspólne. Jeden po drugim, bez mieszania wątków. Wzruszymy się razem i zadumamy. Albo zrobimy, co kto chce. 
Spodziewajcie się: Dnia Babci i Dziadka (tak, w sierpniu: to nie błąd), zapachów i dźwięków gitar z różnych garażów świata, siły młodych dziewczyn, a na koniec szczypty prądu w muzyce (to takie nawiązanie do elektromobilności). 
Obiecuję, będziemy sie dobrze bawić. Audycja KLIMAtyczna poleca sie uwadze: jako ścieżka dźwiękowa do grilla, wakacji pod gruszą, weekendu na RODOS, czy nawet rockandrollowej randki. Mam ambicję pokonać tego wieczora Netflixa.
05.08.2023, 119’

Zaprasza Marcin Klimkowski

Marcin Klimkowski
Jak wiecie, Antek z „Antonówką” robi sobie dziś przerwę. Wybył z radiową ekipą 357 na Męskie Granie do Krakowa, żeby pilnować Sceny 357 i spotkać się z częścią z Państwa. 

Od 19 do 21 antenę z dumną przejmę ja, Klimek. I zapraszam Państwa na swoje muzyczne klimaty, pisane - dosłownie - gitarą i pazurem. Ale czasami zupełnie nie, raczej chęcią tańca i zabawy. 

Bo Audycja KLIMAtyczna to mój autorski wybór muzyczny. A ja najbardziej lubię różnorodność, eklektyczność i zaskoczenie. No i lubię poruszać się za mikrofonem ruchem konika szachowego raczej niż przewidywalnych: wieży albo gońca.  

Przygotujcie się na dwie godziny na pełnym luzie, bez napinki, z mieszanką znanych i kochanych utworów z różnych dekad oraz idealnych na sobotni wieczór nowości. Na humor, wspólne z Państwem rzewne wspominki (piszcie na Klimek@radio357.pl) i wynikający z korespondencji śmiech. Może nawet na spełnienie kilku muzycznych życzeń? Zobaczymy…

Dziś w KLIMAtycznej cztery zupełnie inne od siebie klimaty. Oczekujcie:

hard rocka, ale w wydaniu natapirowanych dżentelmenów odzianych w obcisłe ciuchy (niektórzy mówią na to hair metal), 
klasyki i współczesności country, jasnej i ciemnej strony tej muzyki,
przebojowego hip-hopu,
oraz nieco grunge'u i innych wzruszeń rodem z lat 90.

Do końca wakacji łącznie będzie jeszcze kilka Audycji KLIMAtycznych, głównie w soboty od 19 do 21. Obiecuję w nich zupełnie inne klimaty niż dziś. 

Zapraszam Marcin Klimkowski, Klimek.
03.06.2023, 121’

Zaprasza Marcin Klimkowski

Marcin Klimkowski
doładowanie ...