Idź do treści

Wspierasz? Zaloguj się! Nie wspierasz? Kliknij tu i zacznij :) ->

29.11.2023

W piątek i w sobotę przekazaliśmy kolejne Topowe ogłoszenia! Midge Ure wystąpi w wyjątkowej sali Teatru Komedia 1 stycznia 2024 roku! Ruszyła sprzedaż biletów na ten koncert, który będzie specjalnym wydarzeniem podczas finałowego dnia 3. Topu Radia 357. 

Zapraszamy do skorzystania z puli biletów dla Patronów – przewidzieliśmy większość sali specjalnie dla Was. Kody, widoczne na stronie top.radio357.pl, w sekcji “wyjątkowy koncert”, pozwolą Wam zarezerwować miejsca. Skopiuj swój kod i kliknij przycisk “kup bilet” widoczny obok niego. Wszystko dokładnie wyjaśniamy tutaj.

Koncert poprowadzi Marek Niedźwiecki! W Warszawie zagra Midge Ure, lider zespołu Ultravox, współtwórca Live Aid i jeden z autorów hymnu tego wydarzenia – utworu “Do They Know It’s Christmas?”.

1 stycznia – trzeci dzień Topu w Zakopanem!

Od rana tego dnia, w pierwszy dzień roku i finałowy dzień Topu, będziemy nadawać z Zakopanego. Wspólnie z Polskimi Kolejami Linowymi organizujemy przestrzeń, w której możemy się spotkać i wspólnie słuchać Topowych utworów.

“Top to legendarna audycja, więc gdy pojawił się pomysł, by ugościć ją w Zakopanem – wiedzieliśmy, że chcemy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia i muzycznej podróży na sam szczyt!” – mówi Łukasz Chmielowski z PKL, który w piątek podczas Listy opowiedział o pomyśle na ostatni dzień Topu w transmisji na żywo, w czasie której pokazaliśmy filmy i zdjęcia Tatr zimą.

Głosowanie trwa do 23 grudnia!

Każdy Patron ma 111 głosów – a w tym roku słuchamy Topu 3 dni, i więcej utworów wejdzie na antenę! 😉 Warto zatem wybrać się na stronę top.radio357.pl i dokonać swoich wyborów! W tym roku zaczynamy 30 grudnia, więc z głosami trzeba wyrobić się przed świętami. 😉

Serdecznie zapraszamy do głosowania oraz wybierania Warszawy lub Zakopanego na miejsca, w których zamierzacie spędzić finał tegorocznego, 3. Topu Radia 357!

Po raz kolejny partnerem Topu Radia 357 jest Škoda.

Strefa dostępna dla zalogowanych Patronów.