Idź do treści
Słuchasz? Wspieraj
21.11.2023

Witamy na pokładzie! Przed Wami odnowiona strefa Twoje 357 – miejsce, w którym znajdziecie pełną ofertę Radia 357, która dostępna jest wyłącznie dla naszych aktywnych Patronów. Przedstawiamy miejsce, w którym znajdziecie treści specjalnie dla Was. 

Od pewnego czasu w Twoje 357 działo się coraz więcej – oprócz podcastów, które są i pozostają w naszej ofercie najważniejsze, mogliście w tej strefie zobaczyć naszą pełną playlistę oraz brać udział w konkursach. Od teraz w Twoje 357 znajdziecie wszystko, co dostępne jest w naszej ofercie. Nasza biblioteka podcastowa dostępna jest od teraz w osobnej zakładce “podcasty” – opisaliśmy tę zmianę tutaj.

W nowym Twoje 357 codziennie będzie pojawiał się wpis z serii Dzień radiowy, w którym będziemy publikowali najbardziej aktualne informacje dotyczące tego, co dzieje się w Radiu 357. Co tydzień w piątek ukazywać się będzie najnowszy Newsletter, z podsumowaniem tygodnia, poleceniami podcastowymi i kulturalnymi, który wysyłamy także w formie mailowej do chętnych Patronów. O tym, jak dopisać się do listy mailingowej, piszemy tutaj. W Twoje 357 obejrzycie live’y dla Patronów – transmisje, w których nasi dziennikarze przybliżają Wam ważne tematy i odpowiadają na Wasze pytania.

Jedno kliknięcie będzie dzieliło Was od:

W nowym Twoje 357 na bieżąco będziecie też mieli dostęp do kodów i innych bonusów, które pozwalają nam np. na tańsze zakupy biletów na Inside Seaside 2024 oraz niespodzianek, które będziemy Wam udostępniać. 

Kontakt z Wami to dla nas priorytet – jesteśmy dostępni pod specjalnym adresem, w których możecie napisać we wszystkich sprawach dotyczących korzystania z Twoje 357 oraz treści tutaj publikowanych. Zapraszamy na twoje@radio357.pl – to adres, który uruchamiamy i będziemy pod nim aktywni. 

Przypominamy, że prowadzimy również oficjalną grupę Patronów na Facebooku. Tam możliwy jest również kontakt z niektórymi dziennikarzami Radia 357. Każdy Patron 357 może tam dołączyć – zapraszamy: grupa.radio357.pl

Czy nowe Twoje 357 będzie dostępne również w aplikacji mobilnej? Planujemy wprowadzenie nowego Twoje 357 również w naszej aplikacji. Na ten moment jesteśmy dostępni tylko na stronie (w wersji “komputerowej” oraz mobilnej). W aplikacji do nowego Twoje 357 dostaniecie się jednym kliknięciem, z poziomu menu, dostępnego w ostatniej zakładce “Menu”. 

Czy to wszystko w nowym Twoje 357? Nie! 😉 Rozpoczynamy używanie naszej platformy do udostępniania Wam naszej pełnej oferty, ale nie spoczniemy na laurach. Z czasem w strefie pojawią się kolejne funkcje, które uczynią Wam korzystanie z niej jeszcze przyjemniejszym i pełniejszym. Śledźcie ją w poszukiwaniu kolejnych nowości, o których na bieżąco będziemy dawać znać. 

A teraz – prosimy się rozgościć! Twoje 357 dostępne dla wszystkich aktywnych Patronów Radia 357!

Daj znać, co sądzisz! Napisz na twoje@radio357.pl 

Strefa dostępna dla zalogowanych Patronów.