Idź do treści

Wspierasz? Zaloguj się! Nie wspierasz? Kliknij tu i zacznij :) ->

19.02.2024

AUDYCJA NA ŻYWO JUŻ WE WTOREK 20 LUTEGO OD 21:00

We wtorek mijają dwa lata, odkąd Rosja rozpoczęła pełnoskalową wojnę na terytorium całej Ukrainy. W tak krótkim czasu wiele rzeczy się zmieniło. Większość ludzi przyzwyczaiła się do wojny, która trwa nieprzerwanie. Nawet dla tych, którzy wyjechali – oni nie są na wojnie, ale wojna jest w nich.

Zoriana Varenia dołączyła do zespołu Radia 357 właśnie w tamtych dniach, w pierwszych dniach wojny. Została wydawczynią audycji Michała Żakowskiego Na dachu świata, gdy prawie w każdym wydaniu mówiliśmy przede wszystkim o sytuacji w Ukrainie. Przybliżyła nam Ukrainę w podcaście Stacja Arsenalna.

Już jutro, niemal dwa lata po rozpoczęciu wojny, zapraszamy na audycję Plac na rozdrożu. Tak o niej mówi Zoriana:

Jutro będzie dla mnie bardzo ważny i trudny dzień. Po raz pierwszy będę samodzielnie prowadzić na żywo audycję. Jestem przyzwyczajona do nagrywania podcastów i bycia na antenie z bardziej doświadczonymi kolegami, na których można polegać, ale jutro będzie inaczej. O 21:00 zapraszam na Plac na Rozdrożu w Radiu 357. Ta audycja będzie inna, niż Państwo się przyzwyczaili, ale obiecuję bezgraniczną szczerość i prawdziwość. Opowiem o dwóch latach wielkiej wojny. Będę na Was czekać.

Zoriana Varenia

Strefa dostępna dla zalogowanych Patronów.