Idź do treści
31.01.2024

Niektórzy mówią, że skończyli się na “Kill Em’ All”, ale przecież ogromna rzesza fanów w tym roku wybiera się na kolejny koncert w Polsce! Płytę “72 Seasons” odpakowaliśmy niecały rok temu w Studiu A Radia 357 – jednym z gospodarzy tamtej nocnej audycji był Marcin Cichoński. Pod koniec lutego Cichy zaprasza na wieczór z Metalliką w Studiu B – przed nami kolejne spotkanie z cyklu “Oddech płytki”! 

James Hetfield, Kirk Hammett, Lars Ulrich i Cliff Burton, potem Jason Newsted, a obecnie Robert Trujillo – to ich muzyki posłuchamy z wspólnie z czarnych płyt 28 lutego. W swoim dorobku mają album, który zwyczajowo nazywa się “black album”, ale nie wyczerpie on tematu. 😉 Wybór z tak bogatej dyskografii nie jest łatwy, ale czego się nie robi dla fanów metalu! Cichy już przesłuchuje winyle, a każdy Patron Radia 357 może wziąć udział w konkursie – do wygrania jedno z 10 miejsc w Studiu B. Możesz usłyszeć to na żywo! Zgłoś się tutaj: KONKURS: SPOTKANIE Z METALLIKĄ. Na zgłoszenia czekamy do 11 lutego. 

Ale to nie wszystko! Całe spotkanie zarejestrujemy i będzie możliwość odsłuchania go dla wszystkich Patronów w naszych podcastach. Możesz wrócić do niego w dogodnej dla siebie chwili. Kto jest ciekawy efektów pierwszych spotkań? Sprawdź “Oddech płytki” tutaj: ODDECH PŁYTKI W PODCASTACH

Posłuchaj także:

  • 30. rocznica wydania czarnego albumu: tutaj
  • Unboxing Nights – “72 Seasons”: tutaj
  • “Włącz ten hałas” z Metalliką w roli głównej: tutaj
Strefa dostępna dla zalogowanych Patronów.