Idź do treści
30.03.2024

Piękna, wiosenna pogoda powinna dobrze nastrajać wszystkich na nadchodzące dni! Jeśli jeszcze nie czujecie atmosfery tych świąt – chcemy Wam pomóc najlepiej, jak potrafimy. Jeśli udziela Wam się dobra atmosfera – jesteśmy, by podtrzymywać ją należycie. Życzymy, aby każdy mógł spędzić te święta tak, jak lubi, by na stole znalazło się dużo dobrego i by wielkanocny czas był dla Was czasem spokoju, radości i oddechu od spraw codziennych.

Świąteczną ramówkę przygotowaliśmy z myślą o Was – słuchaczach, dla których Radio to coś więcej. Otworzymy więc Radiowy Dom Wypoczynkowy „Czarna Helena” (niedziela, 18:00). Tuż przed niedzielą zaproponujemy wyciszenie i relaks w audycjach Bartłomieja Skubisza i Mateusza Fusiarza (sobota, 19:00 – 23:00). Na Pogranicze dźwięków zabierze nas Artur Gaweł (poniedziałek, 16:00). A zwieńczeniem wielkanocnego czasu radiowego będzie 127. notowanie LP 357 (poniedziałek, 19:00).

Pełna świąteczna ramówka dostępna:

Trwa akcja zaWodnicy Radia 357 – to wiosenna akcja naszej Społeczności, w której zachęcamy do tworzenia sztabów i akcji oraz wspólnego poprawiania warunków brzegowych, czyli sprzątania brzegów rzek, jezior czy stawów. Ktoś przy wielkanocnym stole wspomniał o sztabach wyborczych? Zmień temat na sztaby w naszej akcji! 😉 Wszystkie szczegóły na stronie zawodnicy.radio357.pl.

Życzymy Wam wesołych świąt wielkanocnych!

Strefa dostępna dla zalogowanych Patronów.