Dzień dobry!
Jeśli jesteście już po teleportacji, zachęcamy do odebrania niespodzianki od Oli Budki. Ola przygotowała przepis na najlepszy sernik na świecie! 😋🍰 Jak go zrobić? Sprawdźcie TUTAJ. A jeśli jeszcze nie wspieracie nas na nowo, zapraszamy na: https://wspieramnanowo.radio357.pl/.
Tymczasem zaczynamy razem z Wami nowy dzień! Sprawdźcie co dla Was przygotowaliśmy 😊.
Życzymy Wam dobrego dnia!

DZISIEJSZE AUDYCJE
7:00 Ranek (Marcin Łukawski, Izabela Woźniak, Krystian Hanke, wyd. Paulina Kozion)
- 7:15 Pytania z księżyca (Tomasz Rożek)
- 7:35 Tatowanie (Krystian Hanke) A gdyby tak temat migrantów na naszej wschodniej granicy odrzeć z aspektów politycznych i spojrzeć na ten dramat oczami dziecka? Wrażliwej dziewczynki, które znajduje w lesie swojego rówieśnika? Cezary Harasimowicz z niezwykłą wrażliwością opowiedział historię, która mogła się zdarzyć. „chłopiec z lasu” to książka, która musiała powstać.
- 7:50 Temat Ranka (Iza Woźniak) AI uczy się smaków i zapachów.
- 8:15 Gość Ranka: Jak oszczędzają Polacy? Unikamy ryzyka, oszczędzamy w gotówce, a jak inwestujemy to chętniej w namacalny kapitał – dr Anna Macko, psycholożka ekonomiczna z Akademii Leona Koźmińskiego.
- 8:35 Prasa zagraniczna (Dorota Bawołek, Bruksela)
- 8:40 Muzyczny goniec (Katarzyna Pasierbik)
9:00 Kieruj się na południe (Marek Niedźwiecki, wyd. Halina Wachowicz)
12:00 Co Państwo na to? (Kuba Strzyczkowski)
13:00 Mam grać? (Michał Gąsiorowski, Marcin Klimkowski)
16:00 Popołudniówka (Krzysztof Tubilewicz, wyd. Monika Mendroch Karbowska)
18:00 Kwiatostan (Kasia Sienkiewicz, Jacek Sienkiewicz)
19:00 Wierność w stereo (Piotr Stelmach)
21:00 Plac na rozdrożu (Maciej Makselon)
22:00 Neurotransmisja (Baasch)
0:00 – 02:00 Chore sąsiadów sny (Krzysztof Tubilewicz)
Całość do sprawdzenia na stronie: radio357.pl/ramowka/ i w aplikacji
A MOŻE COŚ, CO TYLKO W PODCASTACH?
Mnóstwo podcastowych podpowiedzi wartych odkrycia prezentujemy w zakładce na dziś – dzięki niej łatwiej znajdziesz coś dla siebie: radio357.pl/twoje357/na-dzis/
Gdzie i w jakich nastrojach słuchacie dziś 357 i jak biegnie Wasz dzień? Komentujcie to, co słyszycie, dopytujcie. Jesteśmy tu dla Was – najlepszej Społeczności pod najlepszym radiowym adresem na świecie 🙂
Czekamy na twoje@radio357.pl oraz na grupie na Facebooku.