Idź do treści
10.03.2024

Dzień dobry! Od czwartkowego wieczoru znamy już trzeciego headlinera listopadowego Inside Seaside 2024. Do Idles i Ry X dołącza zespół Black Pumas! Kto z Was dołączy w związku z tym do grona festiwalowiczów? Zapraszamy! Przypominamy, że każdy Patron ma dostęp do kodu zniżkowego, który można znaleźć w strefie Twoje 357. A szczegółowa instrukcja użycia kodów do znalezienia w sekcji najczęściej zadawanych pytań: tutaj.

Witamy w poniedziałek! Zapraszamy na kolejny dzień z Radiem 357 🙂

DZISIEJSZE AUDYCJE

6:00 Ranek (Marcin Łukawski, Krystian Hanke, Iza Woźniak, wyd. Paulina Kozion)

  • 6:50 Guru w krainie kangurów, cz. 5 (Tomasz Gorazdowski)
  • 7:15 Pytania z księżyca (Tomasz Rożek)
  • 7:35 Tatowanie (Krystian Hanke) – filmy “Za duży na bajki 2” i “Tata”
  • 7:45 Temat dnia (Iza Woźniak) – Coraz więcej firm korzysta z tajemniczych klientów
  • 8:15 Gość Ranka – Łukasz Maciejewski – za nami noc Oscarowa
  • 8:45 Muzyczny Goniec (Maja Piskadło)
  • 8:55 Latka lecą (Magdalena Mikołajczyk)

9:00 Kieruj się na południe (Marcin Cichoński)

  • 10:10 Dwóch ludzi z puszczy (Adam Zbyryt) – żaby moczarowe

12:00 Co Państwo na to? (Kuba Strzyczkowski, wyd. Beata Kwiatkowska)

13:00 Mam grać? (Maja Piskadło)

15:00 Zespół wyrównawczy (Antoni Grudniewski)

16:00 Popołudniówka 357 (Patrycjusz Wyżga, wyd. Monika Mendroch-Karbowska)

18:00 DJ Rafał (Ralph Kaminski)

19:00 Panoptikum (Bartek Gil)

20:00 Godzina satysfakcji (Tomasz Hatylak) – w zastępstwie Daniela Wyszogrodzkiego

I’m Old Fasioned. Pomysł na poniedziałkową audycję przyszedł  znienacka: uświadomiłem sobie, że prezentując Państwu moje kolejne muzyczne fascynacje nie widzę, że ich wspólnym mianownikiem jest obecność jednej z najważniejszych i najbardziej utytułowanych figur wśród producentów muzycznych, którą to figurą jest Joseph Henry „T Bone” Burnett III.  Zapraszam Państwa na mały tour de force jego muzycznych dokonań.  

21:00 Polska na kozetce (Katarzyna Pruchnicka, Dorota Minta)

Zapraszamy do świata aplikacji randkowych – i powstających w nich związków – oczywiście z perspektywy psychologicznej. Temat: Jak randkujemy i co zmieniły w naszym życiu portale randkowe? Czy w erze Tindera nadal jest miejsce na stary dobry romans? Jak internetowe serwisy randkowe zmieniły sposób, w jaki szukamy miłości? Czy to już koniec romantyczności, czy może początek czegoś nowego i ekscytującego? 

Z najnowszych danych wynika, że w styczniu 2024 roku aż 6,1 miliona Polaków używało serwisów randkowych, co stanowi około jedną piątą wszystkich internautów w Polsce. Na każdą kobietę korzystającą z aplikacji randkowych przypada niemal dwóch mężczyzn, tworząc konkurencyjne środowisko dla panów i szeroki wybór dla pań. Użytkownicy często doświadczają mieszanych uczuć, od nadziei i entuzjazmu po rozczarowanie i znudzenie. Od 2016 do 2021 roku liczba użytkowników serwisów randkowych na świecie wzrosła z 240,9 miliona do 323,9 miliona, a pandemia COVID-19 znacznie przyspieszyła ten trend.

22:00 Cool Kid of Jazz (Marta Kula)

Całość do sprawdzenia na stronie: https://radio357.pl/ramowka/ i w aplikacji

A MOŻE COŚ, CO TYLKO W PODCASTACH?

Mnóstwo podcastowych podpowiedzi wartych odkrycia prezentujemy w zakładce na dziś – dzięki niej łatwiej znajdziesz coś dla siebie: radio357.pl/twoje357/na-dzis/

Gdzie i w jakich nastrojach słuchacie dziś 357 i jak biegnie Wasz dzień? Komentujcie to, co słyszycie, dopytujcie. Jesteśmy tu dla Was – najlepszej Społeczności pod najlepszym radiowym adresem na świecie 🙂

Czekamy na twoje@radio357.pl oraz na grupie na Facebooku i Patronite.

Strefa dostępna dla zalogowanych Patronów.