Idź do treści

Wspierasz? Zaloguj się! Nie wspierasz? Kliknij tu i zacznij :) ->

01.04.2024

Uszanowanie!

Lany Poniedziałek i Prima Aprilis to świetny dzień, żeby – trochę przekornie – całkiem na poważnie wrzucić jakiś konkret bez lania wody! Robimy to z wielką radością, bo to naprawdę ważny moment dla nas.

Od 6 maja nasz zarząd wzmocni swoim doświadczeniem Aneta Kowalska, która przechodzi do nas z Grupy Infor. Pełniła tam funkcję Dyrektor Centrum Marketingu i Sprzedaży w Dzienniku Gazecie Prawnej. Jest świetnym fachowcem, zna rynek mediów na wylot. To dla nas duża satysfakcja, że wybrała właśnie Radio 357 na miejsce realizacji swoich talentów. Co tu dużo gadać – to duża rzecz i znaczący transfer w branży. Zanim oddamy resztę wpisu Anecie, żeby sama się tu z Państwem przywitała, dodamy tylko, że w zarządzie Radia 357 będzie odpowiadała za niezwykle istotny obszar. Pod jej kuratelą będą: sprzedaż, marketing, komunikacja, e-commerce i relacje z Państwem, naszą wyborną i niepowtarzalną Społecznością 357. Ponieważ nasz zarząd może liczyć maksymalnie 5 osób, Aneta zajmie miejsce, które zwolni Paweł Ruszkowski – Paweł w dalszym ciągu będzie pilnował radiowych finansów, pozostając na stanowisku naszego dyrektora finansowego.

***

Szanowni Państwo!
jeśli ktokolwiek z Państwa ma doświadczenie zmiany szkoły, to wie jak się czuje “nowy w klasie”. Jest trochę tremy, ale też ciekawości – nowego miejsca, nowych ludzi. I tego, co tu wspólnie zrobimy. A gdy ktoś podejdzie zwyczajnie pogadać – trema znika. W Radiu 357 od początku czuję atmosferę wsparcia i szybko poczułam się na swoim miejscu. Choć nowe obowiązki przejmę 6 maja, to już teraz intensywnie poznaję zespół i widzę, że to będzie świetna przygoda.

No dobrze, ale należy się Państwu przecież najpierw kilka słów o tym, kim jestem i skąd przychodzę. Swoje doświadczenie zawodowe budowałam jako dyrektor marketingu i sprzedaży, ostatnio w Dzienniku Gazecie Prawnej, gdzie odpowiadałam za proces digitalizacji i rozwój modelu subskrypcyjnego. W tym czasie marka Dziennika Gazety Prawnej osiągnęła pozycję lidera sprzedaży e-wydań, w czym miałam swój udział. 🙂 Nie wiem, kiedy to zleciało, ale w branży medialnej pracuję już łącznie ponad 25 lat.

W Radiu 357 skupię się na tym, by było nas coraz więcej – Słuchaczy, Patronów i osób, dla których to radio jest ważnym towarzyszem w życiu.

A prywatnie jestem pasjonatką ogrodów, znaną z idealnie zadbanych trawników. Tak, musi być jak na Wimbledonie!

Decyzja o przyjęciu zaproszenia do zespołu Radia 357 jest dla mnie nie tylko kolejnym krokiem w karierze. To nie jest zwykła zmiana pracy. Znam fenomen Radia 357 i chcę współtworzyć z Państwem jego sukces – stając się częścią tej wyjątkowej Społeczności 357.

Będzie dla mnie zaszczytem możliwość pracy w miejscu, którego wartości są mi bardzo bliskie.

Radio 357 już osiągnęło bardzo dużo, ale wciąż ma ogromny potencjał, który warto i trzeba rozwijać. To radio wybitnych osobowości i fantastycznych głosów, wspierające twórców i polską kulturę, angażujące, wolne – nie tylko od partyjnej polityki i bloków reklamowych. Tę wolność czuć tutaj od progu. A możliwa jest dzięki Państwu.

Jestem dumna, że od teraz mogę traktować to miejsce też jako swoje i bliskie. Proszę trzymać kciuki – gramy dalej i wykorzystamy każdą szansę, by rosnąć i rozwijać się. Z Wami i dla Was.

Kłaniam się i pozdrawiam serdecznie!

Aneta Kowalska,
członkini zarządu Radia 357 (od 6.05.2024)

Strefa dostępna dla zalogowanych Patronów.