Idź do treści
04.01.2024

“Dokładnie 3 miesiące temu z duszą na ramieniu spytaliśmy Państwa czy nie zrobilibyśmy razem radia. Dostaliśmy fantastyczną pomoc. Dzisiaj mówimy: dziękujemy. Bo to radio już jest. Zaczynamy tę podróż. Zaczyna się Radio 357 – tak na stałe” – tymi słowami 5 stycznia 2021 roku punktualnie o 6:30 Marcin Łukawski rozpoczął pierwszy Ranek. Wcześniej na antenie wybrzmiała piosenka zamówiona przez panią Katarzynę. Ktoś pamięta, co to był za utwór?

Od tego dnia za chwilę miną dokładnie… 3 lata. Nie wiemy jak to możliwe, ale kalendarz upiera się i chyba ma rację. 3 lata?! Jeszcze emocje nie zjechały na dobre z Kasprowego, a tu nadchodzą kolejne wzruszenia. No dobrze – skoro są urodziny, muszą być też goście 😉 Szanowni Państwo, to oficjalne – w piątek świętujemy 3. rocznicę rozpoczęcia nadawania przez Radio 357! Ramówka na ten dzień wygląda z pozoru tak, jak w każdy inny piątek – ale niech Was to nie zwiedzie. Zaplanowaliśmy niespodzianki!

Stało się już naszą tradycją, że każdego roku wysyłamy urodzinowe zaproszenia do naszych znajomych. Chcemy, żeby odwiedzili nas i naszych Słuchaczy i na progu nowego roku opowiedzieli, co u nich słychać. Zrobiliśmy tak w zeszłym roku – przybyli do nas m.in. Stefan Friedmann, Artur Andrus, Marcin Zaborski i Anna Maria Jopek. I nie możemy się doczekać kto też odwiedzi nas tym razem 😉 

Tradycyjnie już też nie piśniemy ani słowa kto tu wpadnie – w ten sposób zrobimy Wam dzień pełen urodzinowych niespodzianek. Świętujemy w piątek – a więc przed nami między innymi popołudnie z Panem Kubą i pierwsze w tym roku, a 115. w ogóle notowanie LP 357 z Marcelem.

Świętujmy 5 stycznia 2024 razem – wypatrujcie i nasłuchujcie naszych (wspólnych!) gości! 😉

Czekamy na komentarze na twoje@radio357.pl oraz na grupie na Facebooku i Patronite.

Strefa dostępna dla zalogowanych Patronów.