Idź do treści

Wspierasz? Zaloguj się! Nie wspierasz? Kliknij tu i zacznij :) ->

28.11.2023

Katarzyna Zduńczyk i Michał Gąsiorowski przedstawili Wam we wtorek nowości, które znajdziecie w Gadżetach 357 oraz w Box 357. W tle pobrzmiewają dzwoneczki, oglądamy kubek, który wygląda jak dedykowany na gorącą czekoladę i przedstawiamy po raz pierwszy kalendarz na 2024 rok!

Zapraszamy do obejrzenia transmisji na żywo, w której Katarzyna Zduńczyk i Michał Gąsiorowski prezentują nowe kolekcje w Gadżetach 357 i Box 357.

  • Płytę CD Zimowy sen Niedźwiedzia możecie zamawiać na stronie gadzety.radio357.pl do wyczerpania zapasów. To pierwsze płytowe wydawnictwo Radia 357, które przygotowaliśmy we współpracy z Sony. Przyspieszyliśmy sprzedaż płyty CD po tym, gdy zakończył się preorder płyty winylowej.
  • Od początku listopada dostępna jest nowa kolekcja naszych Gadżetów. Pojawiają się w niej naklejki na samochody, o które prosiliście nas bardzo często.
  • Przed Wami również świąteczna kolekcja – koszulki, bluzy, kubki i czapki przygotowane tak, by idealnie nadawały się na ostatni miesiąc roku, także na prezenty.
  • Już w przyszłym tygodniu premiera kalendarza Radia 357 na 2024 rok w Box Radia 357. Będzie nieco mniejszy i poręczniejszy niż ten zeszłoroczny, a przede wszystkim dotrze do Was na czas. 😉 Na livie zaprezentowaliśmy go po raz pierwszy (zobacz w 16:40 minucie transmisji).

Zapraszamy na Zakupy 357:
Gadżety: gadzety.radio357.pl (aktualnie dostępne: płyta CD, świąteczne gadżety i nowa kolekcja, m.in. czapki, bluzy, filiżanki, kubki)
Box: box.radio357.pl (wkrótce dostępny: kalendarz na 2024 rok)
Kawa: kawa.radio357.pl (w stałej sprzedaży)

Transmisja na żywo odbyła się 28 listopada 2023 roku
Udział wzięli: Michał Gąsiorowski, Katarzyna Zduńczyk
Realizacja: Michał Foltak
Wydawca: Filip Szuchta

Strefa dostępna dla zalogowanych Patronów.