Idź do treści
Tylko dla Patronów

Weekend w Hotelu Hilton Świnoujście Resort & Spa

Termin startu: 01.07.2023, 12:30

Termin zakończenia: 27.07.2023, 12:00

Pokój z widokiem na morze… jeśli to brzmi, jak Twoje wymarzone wakacje, to ten konkurs jest dla Ciebie! Do wygrania weekend właśnie w tym hotelu – zapraszamy Cię do udziału!

W roli głównej morze i plaża, daleko od zgiełku i z okazją do kompleksowego wypoczynku. Do wygrania weekend w Hotelu Hilton Świnoujście Resort & Spa!

Z pięciu hoteli sieci Hilton w najpiękniejszych miastach w Polsce nadamy w tym roku tematyczne audycje. Pierwsza już 10 lipca, w poniedziałek – poprowadzą ją Maja Piskadło i Mateusz Fusiarz. Od dzisiaj możesz powalczyć o weekend w hotelu Hilton Świnoujście Resort & Spa, z którego nadamy audycję! To 2 noclegi nad samym Bałtykiem, w Świnoujściu. Nagrodę przyznamy w formie vouchera do wykorzystania w wybranym przez Ciebie terminie.

Zobacz pasmo wydm na jednej z najpiękniejszych polskich plaż, wybierz się na wycieczkę rowerową malowniczymi szlakami, skosztuj potraw w najlepszym wydaniu i skorzystaj ze strefy Spa&Wellness w najlepszym wydaniu. Hotel Hilton w Świnoujściu to jedyny Hilton Resort w Polsce – to miejsce pełne klasy, jakości i designu.

Konkurs zakończony

Dziękujemy! Zakończyliśmy zbieranie zgłoszeń.
Niebawem powiadomimy zwycięzców
zgodnie z regulaminem akcji.

Dziękujemy!

Twoja odpowiedź jest już u nas. Zwycięzców ogłosimy na tej stronie po zakończeniu konkursu.

Jeszcze tylko jedna rzecz!

Aby Twoje zgłoszenie było ważne dołącz do Patronów Radia 357.

Zostań Patronem

Aby wziąć udział w konkursie odpowiedz poniżej na pytanie konkursowe, które znajdziesz na stronie explore.hilton.com/lp/HiltonPoland

Zaloguj się, aby wziąć udział w konkursie Zaloguj się →

Jeśli nie masz jeszcze konta w Twoje 357, załóż je teraz

Aby wziąć udział w konkursie odpowiedz poniżej na pytanie konkursowe, które znajdziesz na stronie explore.hilton.com/lp/HiltonPoland

Pozostało 753 znaków.
* pole obowiązkowe

Tak przedstawimy Cię na liście zwycięzców
* pole obowiązkowe
Wysyłając odpowiedź oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem akcji i akceptuję jej warunki.