Idź do treści
Tylko dla Patronów

mona polaski i Francis Tuan we Wrocławiu – Go! On Stage

Termin startu: 13.02.2024, 10:30

Termin zakończenia: 19.02.2024, 10:30

Go! On Stage to nowe wydarzenie na mapie festiwalowej, które ma na celu promować nowe twarze i trendy w polskiej muzyce. To niepowtarzalna okazja dla młodych wykonawców, aby zaprezentować się na scenie obok gwiazd rodzimej sceny muzycznej.

Festiwal składa się z pięciu koncertów eliminacyjnych w pięciu miastach. Na każdym z nich wystąpi pięć zespołów lub solowych artystów, wybranych przez jury składające się z ludzi branży muzycznej. Każdy z nich będzie miał szansę na awans do wielkiego finału, w którym do wygrania jest kontrakt płytowy z Warner Music Polska.

Jednym z przystanków Go! On Stage jest wrocławski klub Łącznik. Już 23 lutego 2024 r. będzie można usłyszeć nowe, wyjątkowe projekty, które zawalczą o miejsce w finale. Dodatkowo, prócz części konkursowej, wieczór uświetnią koncerty zespołów mona polaski i Francis Tuan.

Formacja mona polaski to nowe uderzenie współczesnej muzyki rozrywkowej, w której drżą echa nowej fali, post punka, synthwave’u, alternatywnego disco, indie, bigbeatu. Zespół  charakteryzujący się bezczelną i pozbawioną dosłowności chwytliwością coraz częściej określany jest jako nowa nadzieja polskiej alternatywy. Ich koncerty świetnie sprawdzają się zarówno w kameralnych, klubowych warunkach jak i na dużych scenach. Dotychczas mają na koncie świetnie przyjęte występy na festiwalach (Alterfest, Polska z Offu, Soundedit, Fląder, Next Fest, Powidz Jam Festiwal) oraz kilkadziesiąt indywidualnych koncertów.

Francis Tuan to nikt inny jak Fryderyk Nguyen, który dał się poznać światu jako lider zespołu Katedra, który w 2014 roku dotarł do finału programu Must Be the Music. Muzyka Francisa Tuana jest jak pierogi z farszem do sajgonek – niby znasz poszczególne składniki, ale kiedy zjesz je razem, smakują zupełnie inaczej. Współczesna alternatywa, indie pop, a nawet typowo polski rock współgrają tu z orientalnym instrumentarium i brudnymi, gitarowymi brzmieniami. Pozornie odległe od siebie style łączy ze sobą tekst, poruszający zazwyczaj aktualną tematykę. Francis opisuje świat z perspektywy wrażliwego mężczyzny i nawiązuje do problemów dotykających dzisiejszych młodych dorosłych. Często posługuje się przy tym autoironią. Sam określa siebie jako „Samiec omega” i taki jest też tytuł jego nadchodzącej płyty. Oprócz grania na gitarze, Francis wykorzystuje wietnamskie instrumenty đàn nguyệt i đàn tỳ bà. W latach 2020/2021 zespół był wybrany przez międzynarodowe jury do prestiżowego programu INES Talent.

Go! On Stage ma na celu promować nowe twarze i trendy w polskiej muzyce. To niepowtarzalna okazja dla młodych wykonawców, aby zaprezentować się na scenie obok gwiazd rodzimej sceny muzycznej, a pierwszą z nich jest właśnie zespół Blenders.

Festiwal składa się z pięciu koncertów eliminacyjnych w pięciu miastach. Na każdym z nich wystąpi pięć zespołów lub solowych artystów, wybranych przez jury składające się z ludzi branży muzycznej. Każdy z nich będzie miał szansę na awans do wielkiego finału, w którym do wygrania jest kontrakt płytowy z Warner Music Polska. Festiwal jest skierowany do wszystkich, którzy kochają muzykę i chcą się nią dzielić z innymi. Misją Go! On Stage jest odkrywanie i wspieranie młodych talentów, którzy w przyszłości mogą stać się gwiazdami polskiej sceny muzycznej.

Radio 357 objęło zarówno festiwal jak i eliminacje swoim patronatem medialnym i z tej okazji mamy dla Was 5 podwójnych zaproszeń na każdy z koncertów. W tej odsłonie konkursu do wygrania zaproszenia właśnie na koncert 23 lutego we Wrocławiu!

Konkurs zakończony

Dziękujemy! Zakończyliśmy zbieranie zgłoszeń.
Niebawem powiadomimy zwycięzców
zgodnie z regulaminem akcji.

Dziękujemy!

Twoja odpowiedź jest już u nas. Zwycięzców ogłosimy na tej stronie po zakończeniu konkursu.

Jeszcze tylko jedna rzecz!

Aby Twoje zgłoszenie było ważne dołącz do Patronów Radia 357.

Zostań Patronem

Aby wziąć udział w konkursie odpowiedz na pytanie:

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy zaprosić na ten koncert?

Zaloguj się, aby wziąć udział w konkursie Zaloguj się →

Jeśli nie masz jeszcze konta w Twoje 357, załóż je teraz

Aby wziąć udział w konkursie odpowiedz na pytanie:

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy zaprosić na ten koncert?

Pozostało 357 znaków.
* pole obowiązkowe

Tak przedstawimy Cię na liście zwycięzców
* pole obowiązkowe
Wysyłając odpowiedź oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem akcji i akceptuję jej warunki.