Idź do treści

Wspierasz? Zaloguj się! Nie wspierasz? Kliknij tu i zacznij :) ->

Tylko dla Patronów

Robert Cray w Polsce!

Termin startu: 24.02.2024, 10:00

Termin zakończenia: 05.03.2024, 14:00

Aż trzy polskie koncerty fenomenalnego The Robert Cray Band odbędą w maju! Występy legendarnego bluesmana z zespołem odbędą się 21 maja w Krakowie, 22 maja w Gdańsku i 23 maja w Warszawie. Na koncerty zapraszamy wraz z Knock Out Productions i klubem B90.

Pięciokrotny (!) laureat prestiżowej nagrody Grammy i artysta kompletny, bo może i zagra wszystko – to właśnie Robert Cray. Muzyk ten postanowił wyruszyć w trasę ze swoim zespołem z okazji pięćdziesięciolecia swojej działalności muzycznej. Należy spodziewać się rozbujanego bluesa w konszachcie z brzmieniami rocka i soulu.

Robert Cray to kompozytor, który może zadowolić każdego, bo jego podejście do bluesa jest wielowymiarowe i dalekie od schematów. Można złapać u niego oczywiście wymaganą w gatunku gorycz, ale stonowaną subtelną melancholią. Do tego dochodzi zupełnie niewymuszony pierwiastek przebojowości, dzięki któremu te niekoniecznie wesołe piosenki i tak stają się gotowym materiałem do wzmożonego nucenia. A żeby spiąć pakiet umiejętności amerykańskiego artysty w klamrę dodajmy słuszną porcję rockowej dynamiki oraz jak zawsze katartyczne brzmienie amerykańskiego soulu i gotowe – tak Cray zbudował sobie pomnik. Nic więc dziwnego, że przy takim sztafażu stylistycznym zdążył zgarnąć pięć statuetek w Grammy, a oprócz twórczości solowej nazbierać wiele imponujących wpisów w muzycznym CV – począwszy od współpracy z B.B. Kingiem czy Tiną Turner aż po działania z Ericiem Claptonem oraz Chuckiem Berrym. W ciągu pięćdziesięciu lat działalności wypracował swój styl do perfekcji, więc warto nie przegapić  okazji i zobaczyć go na polskich koncertach.

Radio 357 objęło tę trasę koncertową swoim patronatem medialnym i z tej okazji mamy dla Was po 5 podwójnych zaproszeń na każdy z trzech koncertów!

Konkurs zakończony

Dziękujemy! Zakończyliśmy zbieranie zgłoszeń.
Niebawem powiadomimy zwycięzców
zgodnie z regulaminem akcji.

Dziękujemy!

Twoja odpowiedź jest już u nas. Zwycięzców ogłosimy na tej stronie po zakończeniu konkursu.

Jeszcze tylko jedna rzecz!

Aby Twoje zgłoszenie było ważne dołącz do Patronów Radia 357.

Zostań Patronem

Aby wziąć udział w konkursie wybierz miasto, które Ci najbardziej pasuje (Kraków/Gdańsk/Warszawa) i odpowiedz na pytanie:

Czym Twoim zdaniem jest blues?

Zaloguj się, aby wziąć udział w konkursie Zaloguj się →

Jeśli nie masz jeszcze konta w Twoje 357, załóż je teraz

Aby wziąć udział w konkursie wybierz miasto, które Ci najbardziej pasuje (Kraków/Gdańsk/Warszawa) i odpowiedz na pytanie:

Czym Twoim zdaniem jest blues?

Pozostało 357 znaków.
* pole obowiązkowe

Tak przedstawimy Cię na liście zwycięzców
* pole obowiązkowe

W konkursie o zaproszenie na który koncert bierzesz udział?
Wysyłając odpowiedź oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem akcji i akceptuję jej warunki.