Idź do treści
Słuchasz? Wspieraj
Tylko dla Patronów

Kryminauci® – Towarzyska Gra Kryminalna

Termin startu: 01.12.2023, 06:00

Termin zakończenia: 08.12.2023, 12:00

W piątkowym Caffè Matte wśród gości Mateusza Fusiarza współtwórczyni gry Kryminauci® – Anna Wróblewska oraz dziennikarz śledczy i twórca kanału YouTube Podejrzani Patryk Szulc. Oprócz rozmowy o prowadzeniu śledztw mamy dla Was nie lada gratkę – do wygrania 3 egzemplarze Ekscytującej gry detektywistycznej Kryminauci® SPRAWA 01 Tajemnice Nadrzecznej.

Kryminauci® to pierwsza na polskim rynku hybrydowa gra detektywistyczna, oddająca realia pracy śledczych, inspirowana prawdziwymi policyjnymi procedurami i dokumentami
wykorzystywanymi w procesie śledczym. To kryminał, słuchowisko i interaktywna gra w jednym. Zuchwałe kradzieże, tajemnicze zaginięcia, śmierć w niewyjaśnionych okolicznościach – to sprawy, które czekają na KRYMINAUTÓW!

Gra kryminalna pozwala wcielić się w rolę profesjonalnych śledczych. Umożliwia
przeprowadzenie działań operacyjnych do złudzenia przypominających te, które na co dzień wykorzystuje policja: od analizy dowodów i dokumentów, poprzez typowanie podejrzanych, odsłuchiwanie zeznań świadków, aż do ujęcia sprawców i udowodnienia ich winy. To prawdziwe śledztwo zamknięte w pudełku – idealny prezent pod choinkę dla tych, którzy choć na chwilę chcieliby poczuć się jak policyjny śledczy, który analizując akta, zeznania, dowody i poszlaki, krok po kroku próbuje rozwikłać sprawę kryminalną. Więcej informacji do znalezienia na stronie: https://kryminauci.pl/product/tajemnice-nadrzecznej/.

Konkurs zakończony

Dziękujemy! Zakończyliśmy zbieranie zgłoszeń.
Niebawem powiadomimy zwycięzców
zgodnie z regulaminem akcji.

Dziękujemy!

Twoja odpowiedź jest już u nas. Zwycięzców ogłosimy na tej stronie po zakończeniu konkursu.

Jeszcze tylko jedna rzecz!

Aby Twoje zgłoszenie było ważne dołącz do Patronów Radia 357.

Zostań Patronem

Aby wziąć udział w konkursie odpowiedz na pytanie:

Jaka postać (bohater reportażu, filmu, książki, serialu…) rozwiązująca zagadki kryminalne jest Twoją ulubioną i dlaczego?

Zaloguj się, aby wziąć udział w konkursie Zaloguj się →

Jeśli nie masz jeszcze konta w Twoje 357, załóż je teraz

Aby wziąć udział w konkursie odpowiedz na pytanie:

Jaka postać (bohater reportażu, filmu, książki, serialu…) rozwiązująca zagadki kryminalne jest Twoją ulubioną i dlaczego?

Pozostało 357 znaków.
* pole obowiązkowe

Tak przedstawimy Cię na liście zwycięzców
* pole obowiązkowe
Wysyłając odpowiedź oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem akcji i akceptuję jej warunki.