Idź do treści
Tylko dla Patronów

ETHNO JAZZ BESKIDY

Termin startu: 06.10.2023, 19:00

Termin zakończenia: 10.10.2023, 15:00

Miłośników aktywnego wypoczynku i dobrej muzyki zapraszamy na niezwykłe wydarzenie do Bielska-Białej i w otaczające to miasto góry. Ethno Jazz Beskidy to impreza łącząca pieszą wędrówkę po beskidzkich szlakach z uczestnictwem w koncertach i warsztatach muzycznych. Druga edycja festiwalu odbędzie się w dniach od 13 do 15 października w schroniskach PTTK na Błatniej i Szyndzielni oraz w Bielsku-Białej i Bystrej.

Mamy dla Państwa po dwa podwójne zaproszenia na koncerty w schroniskach na Błatniej i na Szyndzielni oraz w Domu Ceremonii Cmentarza Żydowskiego w Bielsku-Białej:

13 października 2023 r. (piątek) – schronisko PTTK na Błatniej – wystąpią:

  • Odpoczno
  • Naphta

Ponadto przewidziane jest muzykowanie przy watrze, jam session 🙂 Uprzedzamy, że na koncerty w schronisku na Błatniej trzeba będzie dojść pieszo (ok. 1,5 h od parkingu w Jaworzu Górnym), a po wydarzeniu zejść w nocy, pod opieką przewodników i ratowników PCK na parking do Jaworza Górnego. Istnieje możliwość noclegu w schronisku (wspólna sala – własne karimaty i śpiwory) lub we własnym namiocie na polanie przed schroniskiem. Wybierając się na Błatnią należy zadbać o odpowiednie, turystyczne wyposażenie (buty, odzież dostosowana do pogody i latarki/czołówki). Dojazd na wydarzenie do Jaworza – we własnym zakresie.

14 października 2023 r. (sobota) – Schronisko PTTK na Szyndzielni – wystąpią:

  • Kapela Góralska Śtyry i Przyjaciele
  • Kapela ze Wsi Warszawa
  • Skalpel

W programie również muzykowanie przy watrze, jam session. w ramach tego wydarzenia organizatorzy zapewniają zaproszonym uczestnikom wyjazd i zjazd kolejką linową na Szyndzielnię.

14 października 2023 r. (sobota) – Dom Ceremonii na Cmentarzu Żydowskim w Bielsku-Białej – występuje Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego

Konkurs zakończony

Dziękujemy! Zakończyliśmy zbieranie zgłoszeń.
Niebawem powiadomimy zwycięzców
zgodnie z regulaminem akcji.

Dziękujemy!

Twoja odpowiedź jest już u nas. Zwycięzców ogłosimy na tej stronie po zakończeniu konkursu.

Jeszcze tylko jedna rzecz!

Aby Twoje zgłoszenie było ważne dołącz do Patronów Radia 357.

Zostań Patronem

Aby wziąć udział w konkursie należy określić, który z koncertów chce się zobaczyć (na Błatniej, na Szyndzielni, w Bielsku-Białej) oraz odpowiedzieć na pytanie:

Dlaczego Beskidy są piękne jesienią?

Zaloguj się, aby wziąć udział w konkursie Zaloguj się →

Jeśli nie masz jeszcze konta w Twoje 357, załóż je teraz

Aby wziąć udział w konkursie należy określić, który z koncertów chce się zobaczyć (na Błatniej, na Szyndzielni, w Bielsku-Białej) oraz odpowiedzieć na pytanie:

Dlaczego Beskidy są piękne jesienią?

Pozostało 357 znaków.
* pole obowiązkowe

Tak przedstawimy Cię na liście zwycięzców
* pole obowiązkowe

W konkursie o zaproszenie na który koncert bierzesz udział?
Wysyłając odpowiedź oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem akcji i akceptuję jej warunki.