Idź do treści
Tylko dla Patronów

Blenders w Gdyni – Go! On Stage

Termin startu: 06.02.2024, 15:00

Termin zakończenia: 10.02.2024, 18:00

Już 17 lutego 2024 r. w Klubie Ucho, w Gdyni wystąpi zespół Belnders. To kapela z krwi i kości z Trójmiasta, o której dużo się w Polsce i poza nią pisało, która grała na masie wydarzeń telewizyjnych, gościła na wielu studenckich juwenaliach i najważniejszych krajowych festiwalach.
Ich popularność odbiła się głośnym echem, a dowodem na to jest to, że do dziś na wielu wydarzeniach można usłyszeć największe hity zespołu, takie jak „Ciągnik”, „Biribomba”, „Punkt G”, „Czuję, że ja muszę”, „Włos to Włos”, „Poniedziałek”, „Owca,” „Za pokojem”, czy „Mała obawa”.

W 2022 roku w związku z powrotem zespołu na scenę w legendarnym składzie, Blenders zagrali na dwóch dużych i ważnych festiwalach na festiwalowej mapie polski tj. Pol’and’Rock Festival i CieszFanów Festiwal. Zagrali też na powitanie z fanami koncert u siebie w domu, w Trójmieście, w wypełnionym po brzegi Teatrze Szekspirowskim, a także specjalny minikoncert podczas Polskiego Topu Radia 357! Również w roku 2023 zespół dużo koncertował, a obecnie pracuje nad nowym albumem oraz albumem studyjnym oraz albumem live.

Koncert w Gdyni jest otwarciem nowego wydarzenia na mapie Polski. Go! On Stage startuje w Klubie Ucho. Projekt ma na celu promować nowe twarze i trendy w polskiej muzyce. To niepowtarzalna okazja dla młodych wykonawców, aby zaprezentować się na scenie obok gwiazd rodzimej sceny muzycznej, a pierwszą z nich jest właśnie zespół Blenders.

Festiwal składa się z pięciu koncertów eliminacyjnych w pięciu miastach. Na każdym z nich wystąpi pięć zespołów lub solowych artystów, wybranych przez jury składające się z ludzi branży muzycznej. Każdy z nich będzie miał szansę na awans do wielkiego finału, w którym do wygrania jest kontrakt płytowy z Warner Music Polska. Festiwal jest skierowany do wszystkich, którzy kochają muzykę i chcą się nią dzielić z innymi. Misją Go! On Stage jest odkrywanie i wspieranie młodych talentów, którzy w przyszłości mogą stać się gwiazdami polskiej sceny muzycznej.

Radio 357 objęło festiwal swoim patronatem medialnym i z tej okazji mamy dla Was 5 podwójnych zaproszeń na każdy z koncertów. W tej odsłonie konkursu do wygrania zaproszenia właśnie na koncert Blenders w Gdyni!

Konkurs zakończony

Dziękujemy! Zakończyliśmy zbieranie zgłoszeń.
Niebawem powiadomimy zwycięzców
zgodnie z regulaminem akcji.

Dziękujemy!

Twoja odpowiedź jest już u nas. Zwycięzców ogłosimy na tej stronie po zakończeniu konkursu.

Jeszcze tylko jedna rzecz!

Aby Twoje zgłoszenie było ważne dołącz do Patronów Radia 357.

Zostań Patronem

Aby wziąć udział w konkursie odpowiedz na pytanie:

Który z utworów zespołu Blenders chciałbyś usłyszeć na żywo i dlaczego?

Zaloguj się, aby wziąć udział w konkursie Zaloguj się →

Jeśli nie masz jeszcze konta w Twoje 357, załóż je teraz

Aby wziąć udział w konkursie odpowiedz na pytanie:

Który z utworów zespołu Blenders chciałbyś usłyszeć na żywo i dlaczego?

Pozostało 357 znaków.
* pole obowiązkowe

Tak przedstawimy Cię na liście zwycięzców
* pole obowiązkowe
Wysyłając odpowiedź oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem akcji i akceptuję jej warunki.