Idź do treści
Tylko dla Patronów

Wygraj najnowszy album zespołu Black Radio!

Termin startu: 14.11.2023, 08:30

Termin zakończenia: 22.11.2023, 08:30

33 Showcase to nowy festiwal showcase’owy na mapie Polski, dzięki któremu poznańska wytwórnia 33 Records chce pokazać swoich artystów światu w najbardziej naturalnych dla nich warunkach — koncertowych. Pierwsza edycja wydarzenia – Juv33nalia – odbyła się latem 2022 roku w ramach kultowego festiwalu artystycznego Malta w poznańskim klubie Tama.

W tym roku impreza powraca w zupełnie odświeżonym wydaniu. Zmieniły się bowiem nie tylko nazwa, czas i miejsce wydarzenia. 33 Showcase odbędzie się już 25 listopada w poznańskim Lokum Stonwell, a zebrane w zeszłym roku doświadczenie pozwoliło wytwórni 33 Records na tworzenie tegorocznego festiwalu zupełnie autonomicznie i rozszerzenie go o dodatkowy element, jakim będzie część konferencyjna. Organizatorzy zaprosili wielu zaprzyjaźnionych profesjonalistów z branży muzycznej, aby ci podzielili się z Wami swoją unikatową wiedzą.

Całość wydarzenia uświetnią oczywiście genialne koncerty takich zespołów, jak: IKSY, mona polaski, The Goldbricks czy debiutującego w barwach 33 Records – Marka Niedzielskiego. Finałowy slot należy zaś do zeszłorocznych zwycięzców konkursu na kontrakt z 33 RecordsBlack Radio. Oznacza to szeroki przekrój gatunkowy: od podziemnej alternatywy po mainstreamowy pop. Radio 357 objęło wydarzenie patronatem medialnym.

Dodatkowym atutem jest fakt, że w tegorocznym jury konkursu wśród doświadczonych przedstawicieli i przedstawicielek branży muzycznej jest dziennikarka Radia 357 – Ola Budka, bowiem 33 Showcase to także konkurs na kontrakt z wytwórnią 33 Records. W poprzednim roku konkurs na kontrakt wygrał zespół Black Radio, który właśnie wydał swój nowy, świetnie przyjęty, dwupłytowy album. Mamy dla Was 5 egzemplarzy tego wydawnictwa.

Konkurs zakończony

Dziękujemy! Zakończyliśmy zbieranie zgłoszeń.
Niebawem powiadomimy zwycięzców
zgodnie z regulaminem akcji.

Dziękujemy!

Twoja odpowiedź jest już u nas. Zwycięzców ogłosimy na tej stronie po zakończeniu konkursu.

Jeszcze tylko jedna rzecz!

Aby Twoje zgłoszenie było ważne dołącz do Patronów Radia 357.

Zostań Patronem

Aby wziąć udział w konkursie odpowiedz na pytanie:

O czym nigdy nie powinni zapomnieć debiutujący artyści?

Zaloguj się, aby wziąć udział w konkursie Zaloguj się →

Jeśli nie masz jeszcze konta w Twoje 357, załóż je teraz

Aby wziąć udział w konkursie odpowiedz na pytanie:

O czym nigdy nie powinni zapomnieć debiutujący artyści?

Pozostało 357 znaków.
* pole obowiązkowe

Tak przedstawimy Cię na liście zwycięzców
* pole obowiązkowe
Wysyłając odpowiedź oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem akcji i akceptuję jej warunki.