Idź do treści
Wejdź do środka Zaloguj się
Słuchasz? Wesprzyj!
Wspierasz w Patronite Przenieś
Radiowy dom wypoczynkowy "Czarna Helena"

Radiowy dom wypoczynkowy "Czarna Helena"

15.03.2025, 60’

Zdrowie przede wszystkim! Dlatego nasz Radiowy Dom Wypoczynkowy „Czarna Helena” stara się, przynajmniej częściowo, przekształcić w sanatorium uzdrowiskowe. Mamy dostęp do wspaniałych wód leczniczych, których działanie wypróbujemy na naszym gościu.
Już po jednym łyku wody „Zuber” Artur Andrus powinien cieszyć się głosem operowego tenora. A my razem z nim.
Otrzymaliśmy też premierowy monolog od Magdy Mikołajczyk, a w premierowych skeczach zaprezentują się Łyżka Czyli Chilli i panowie Abelard Giza i Szymon Jachimek.
Słowem, tak jak w każdym sanatorium, czeka nas moc atrakcji.
Drzwi otworzę punktualnie o 13.00.
Zapraszam,
Gospodarz Domu - Filip Jaślar