Idź do treści

Wspierasz? Zaloguj się! Nie wspierasz? Kliknij tu i zacznij :) ->

Radiowy dom wypoczynkowy "Czarna Helena"

Całodzienne wyżywienie

22.07.2023, 59’

Śniadanie o ósmej, obiad o trzynastej i kolacja o osiemnastej. W tych godzinach serwowane są posiłki w Radiowym Domu Wypoczynkowym Czarna Helena. Jeśli ktoś z Państwa uważa, że śniadanie jest za wcześnie, informujemy o możliwości złożenia zażalenia u Szefowej. Ale nie polecamy, bo nasza Chodząca Łagodność może się zdenerwować...
Personel naszego Domu Wypoczynkowego wzbogacony o Krzysztofa Szubzdę zaserwuje wartościowe i bogate w witaminy i uśmiech potrawy.
Porozmawiamy o jedzeniu na wakacjach: o zupie mlecznej, o smażonej rybie w piątek i konieczności dojadania między posiłkami. Nasi nowi przyjaciele - Hanna Śleszyńska i Robert Górski wcielą się w rolę małżeństwa z krótkim stażem, ale bogatymi doświadczeniami.
Magdalena Mikołajczyk opowie o przygotowaniach do wakacyjnego wyjazdu, Szymon Jachimek wzruszy piosenką o batoniku czekoladowym, a Biebrznięci pokłócą się o standard pokoju z aneksem kuchennym.
W czasach słusznie minionych 22 lipca na śniadanie w ośrodkach wczasowych zamiast zupy mlecznej była szynka. Powspominamy wakacyjne potrawy naszej młodości.
Zapraszają Krzysztof Szubzda i Filip Jaślar.

Playlista odcinka

Wojciech Młynarski
Żurek
Kuba Sienkiewicz
Mortadela
Czyści jak łza
04 M Tatara
06 M A. Zaucha _Siódmy rok_
07 M Szymon Jachimek - Batonik 3'22
09 M Zupa Nic - radio master
12 M Kaczka Dziwaczka_Akademia Pana Kleksa
13 M Peski 2'53
15 Flaczki Zakrzewskie Blues
Pełna playlista emitowanych utworów jest dostępna dla zalogowanych Patronów.