Pytania z Księżyca
25.09.2024,
7’
Pytania z Księżyca
Jak to jest, że cząsteczka wody jest ciężka, skoro składa się z dwóch wodorów i tlenu?
Wodór jest najlżejszym pierwiastkiem, tlen też nie
jest ciężki. To jak to jest, że cząsteczka wody jest ciężka, skoro składa się z
dwóch wodorów i tlenu? Paulina