Idź do treści

Wspierasz? Zaloguj się! Nie wspierasz? Kliknij tu i zacznij :) ->

Obszary
14.09.2023, 60’
Obszary

UNSOUND/DADA/Sound Of Silence/Siostry Archeo/BEBOK/Jonderko

14.09.2023, 60’

Nad dzisiejszymi Obszarami będzie unosił się duch DADA, a kino nieme przeplecie się z demonicznym Bebokiem i fotografią.
Najpierw DADA! Pod tym hasłem tegoroczny festiwal Unsound znów wprowadzi nas w świat muzycznego eksperymentu, nieoczywistych brzmień, działań, interwencji i spotkań na które czeka się cały rok! Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w Krakowie od 1 do 8 października, a o tym czego możemy się spodziewać opowie Małgorzata Płysa.

A już jutro w Warszawie startuje SOUNDS OF SILENTS! Warszawskie Dni Filmu Niemego potrwają do 17 września i w kinie Muranów będzie można zobaczyć 10 filmów niemych w pięciu blokach programowych z muzyką na żywo w wykonaniu ...o tym wszystkim opowiedzą Siostry Archeo - Agata Sotomska i Anna Maria Matusiak.

Na koniec fotografka Karolina Jonderko połączy Śląsk z Wielkopolską, horror z teatrem i fotografią...Beboka z Wrześnią! "Bebok" to książka fotograficzna, którą artystka stworzyła dla Kolekcji Wrzesińskiej, wieloletniego projektu fotograficznego, w którego rezultacie powstaje artystyczne archiwum fotograficzne Miasta i Gminy Września. Kim jest Bebok w tym nowym kontekście? Jakie opowieści i historie przynosi? O tym opowie już sama fotografka , zapraszam od 21:00.

Playlista odcinka

Sophie
BIPP (Autechre Mx)
Bony Fly
Banderas (Feat. Rosa Pistola)
Dynasonic
DUBN
Voice Actor
Battling Dust (Prod. Val Clipp)
Pełna playlista emitowanych utworów jest dostępna dla zalogowanych Patronów.