Idź do treści

Wspierasz? Zaloguj się! Nie wspierasz? Kliknij tu i zacznij :) ->

Obszary
15.06.2023, 59’
Obszary

Up To Date/Ruch Polski wokół słońca /Technopera 2023

15.06.2023, 59’

Ruszamy w Polskę z Andrzejem Tobisem i jego książką fotograficzną "Ruch Polski wokół Słońca". W środku 200 prac z kultowego już cyklu "A-Z (Gabloty edukacyjne), w którym artysta przemierza z aparatem Polskę jak długa i szeroka... Co i w jaki sposób fotografuję artystą? O tym dziś, więcej opowie Katarzyna Sagatowska z Galerii Jednostka. Nie przegapcie w tej książce świetnego wstępu Doroty Masłowskiej, która rozkłada słowem Polskę na łopatki.
Zaglądamy też na Podlasie! Dla kochających muzykę elektroniczną powód jest jasny - 23 i 24 czerwca odbywa się w Białymstoku festiwal UP TO DATE na który zaprasza Jędrzej Dondziło aka Dtekk. O świetnym programie, kilku zmianach, wspólnotowości i sercu do muzyki będzie to rozmowa.
Na UP TO DATE nie zabraknie techno i przy techno na koniec zostaniemy, ale pomkniemy do Gdańska, gdzie już 17 czerwca na terenie Stoczni Gdańskiej, w artystycznej przestrzeni WL4 Mleczny Piotr wybrzmi TECHNOPERA, multimedialne wydarzenie, którego główne składniki zawarte są już w samej nazwie, a więcej o tym przedsięwzięciu opowie Paweł Kapica z NeoQuartet, ktory wraz z Jacaszkiem odpowiada za brzmienie Technopery!