Idź do treści

Wspierasz? Zaloguj się! Nie wspierasz? Kliknij tu i zacznij :) ->

Obszary
08.06.2023, 60’
Obszary

GOLAS / Mangha / Psizm

08.06.2023, 60’

Dziś do Obszarów z Krainy Wielkich Jezior przybywają Anna Trzpil-Zagórska i Katarzyna Dobrzyn, by opowiedzieć o GOLAS Festiwal - Giżyckiej Otwartej Letniej Akademii Sztuki. To wyjątkowe wydarzenie na mapie Warmii i Mazur, skierowane do osób chcących twórczo spędzić czas i poznać nowe techniki artystyczne. W tym roku zdecydowanie warto zajrzeć do Giżycka w ostatnią sobotę czerwca, czyli 24.06.2023 r., a o tym co tam się wydarzy opowiemy tuż po 21:00.
"Bownik. Podszerstek" w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie, to wystawa którą zdecydowanie warto zobaczyć!
W Obszarach pojawi się autor, Paweł Bownik i opowie o wystawie, swojej praktyce twórczej, powracających motywach - konstruowania, demontowania, makietowania, reprodukowania, fotografiach przedmiotów pochodzących z niezwykłej kolekcji Muzeum Manggha...a to jeszcze nie wszystko.
Na deser Ephemera Festival! Małgorzata Płysa zaprosi na ten szalony festiwal, który odbędzie się od 15 do 18 czerwca w różnych miejscach na mapie Warszawy. Inspirowana słowiańskimi obrzędami związanymi z letnim przesileniem, Ephemera będzie pełna światła, tańca, muzyki, sztuki, wspólnotowych doświadczeń i jedzenia. Warszawska, niesforna siostra krakowskiego październikowego festiwalu Unsound szykuje wiele niespodzianek o których porozmawiamy sobie w Obszarach, wśród nich wystawa "Psizm" w Galerii LETO- wszystkie pieski mile widziane, te z gęstym podszerstkiem też

Partnerem odcinka jest Partner audycji

Playlista odcinka

Little Simz
LMPD (feat. Chronixx)
Perera Elsewhere
Who I Am
Malibu
So Far Out Of Love
badsista
A Braba do Jaca ft. Lari bxd 777
Pełna playlista emitowanych utworów jest dostępna dla zalogowanych Patronów.