Idź do treści

Wspierasz? Zaloguj się! Nie wspierasz? Kliknij tu i zacznij :) ->

Obszary
12.01.2023, 60’
Obszary

Włączajmy!/Fotografika/Make Me!

12.01.2023, 60’

Obszary wracają do formuły godzinnej audycji o kulturze! Będziemy się teraz spotykać i balansować na kulturalnej linie w czwartki od 21:00, za wyjątkiem tych pierwszych czwartków w miesiącu, które należą do literatury i ekipy Big Book Cafe.
Zatem ruszajmy!
Najpierw do Krakowa i Muzeum Fotografii MuFo, gdzie trwa wystawa "Fotografika", a o fotografii artystycznej w Polsce opowiedzą kuratorzy wystawy Łukasz Gorczyca i Adam Mazur.
Make me! To już znak rozpoznawczy festiwalu Łódź Design i międzynarodowy konkurs dla projektantów i projektantek do którego zaproszę wraz z Michałem Piernikowskim - dyrektorem festiwalu. Nie prześpijcie terminu zgłoszeń, nabór trwa do 22 marca! O roli snu w naszym życiu też porozmawiamy :)
Na finał dzielę się radością i zapraszam do opowieści Justynę Sobczyk - pedagożkę teatru, wykładowczynię, reżyserkę, założycielkę jedynego takiego w Polsce Teatru 21, wspaniałą osobę i kulturalną siłaczkę, która wraz z innymi wspaniałymi osobami współtworzy Centrum Sztuki Włączającej, bo Teatr 21 w końcu ma swój dom! W tym domu dzieje się bardzo dużo, wystarczy zajrzeć na www.teatr21.pl. Przed nami koncert super grupy Na Górze (będą zaproszenia) i wiele innych wydarzeń, bo CSzW to miejsce w całości poświęcone twórczości artystów z niepełnosprawnościami i włączaniu w pole sztuki, kultury i nauki różnorodnych grup społecznych. Włączajmy i włączajmy się!

Playlista odcinka

NEIL FRANCES
dancing
CERO39 feat MULA
Hipntico
Durand Jones & The Indications
Witchoo
Brazilian Girls
Karaköy
Duchy
Usiądź z nami
Na Górze
Rewolucja
Pełna playlista emitowanych utworów jest dostępna dla zalogowanych Patronów.