Co Państwo na to?
20.09.2022,
60’
Co Państwo na to?
Czy warto martwić się na zapas?
Czasy takie, że o optymizm trudno. Ba! Mam wrażenie, że media prześcigają się w epatowaniu złymi wiadomościami. Przy czym te wiadomości są rzeczywiście nieciekawe. A to inflacja, a to zima bez węgla, a to kredyt coraz droższy... Czy są jakiekolwiek powody do optymizmu ? Co Państwu poprawia humor? Co wywołuje uśmiech mimo wszystko?
Czy warto martwić się na zapas ?