Idź do treści

Wspierasz? Zaloguj się! Nie wspierasz? Kliknij tu i zacznij :) ->

369
30.07.2023, 60’
369

Kompleksy

30.07.2023, 60’

Wakacje na półmetku (kto je ma, ten ma, dla dorosłych to raczej urlop, nie wakacje). Mam nadzieję, że macie dobry czas, bez względu na to, czy wypoczywacie dłużej, czy tylko weekendowo.
Długi letni dzień w Radiu 357 kończymy audycją o seksie i intymności, czyli 369. Punktualnie o północy (a potem w podcastach Twoje 357).
Dziś temat nieco trudniejszy, ale dotykający ogromnej większości ludzi. Większości z nas. Porozmawiamy o tym, jak destrukcyjny wpływ na radość z seksu mogą mieć kompleksy, najczęściej nieuzasadnione.
Dlaczego przejmujemy się głupotami, które mówią inni, często nieżyczliwi nam ludzie? Albo nawet „mówi” nam popkultura? Dlaczego uważamy, że musimy zachowywać się tak, a nie inaczej? Dlaczego posiadanie takich, a nie innych: oczu, uszu, nosa, dłoni, pupy, piersi, włosów, czy miejsc intymnych, odbiera nam pewność siebie, obniża samoakceptację i pozbawia swobody w łóżku? No i jeszcze te nadmiarowe kilogramy i zmarszczki, rozmiary i centymetry…
O tym wszystkim z wyjątkową gościnią, która jak nikt inny wali prosto z mostu. W 369 będzie dziś dr Marta Niedźwiecka, sex coach, autorka podcastu „O zmierzchu” i książki „Slow sex”.
Zapraszam wszystkich bardzo, Marcin Klimkowski.