Idź do treści

Wspierasz? Zaloguj się! Nie wspierasz? Kliknij tu i zacznij :) ->

369
27.11.2022, 59’
369

Miłość w XXI wieku

27.11.2022, 59’

Dziś ostatnie listopadowe 369. Jak zwykle o najtrudniejszej porze z możliwych, czyli o północy z niedzieli na poniedziałek. Jeśli nie będziecie spali, słuchajcie.
Jeśli będziecie, seksownych snów życzę, ale pamiętajcie, że 369 to audycja i podcast w jednym, możecie jej odsłuchać w dogodnej dla siebie porze. Wybierzcie sami, ważna jest przecież treść.

Porozmawiamy dziś bardziej o relacjach niż o „łóżku”. Tematem będzie oddalanie się od siebie. Jak to jest: ona kocha jego (lub ją), on kocha ją (lub jego), przynajmniej tak deklarują, a mechanizm związku przestaje funkcjonować? Coraz mniej jest dobrych wspólnych chwil, coraz mniej seksu, porozumienia i czułości. Bo stres, wypalenie, dzieci, praca, pieniądze…

Po tym trudnym temacie i meandrach oddalania się od siebie oprowadzi Was „doktor od miłości”, czyli dr Olga Kamińska, psycholożka, badaczka i pasjonatka neuronauki, autorka podcastu „#LOVE. Miłość w XXI wieku” i książki „#LOVE. Jak kochać w XXI wieku”. 

Na koniec ponownie bardzo Was proszę, Drodzy Patroni i Słuchacze, piszcie do mnie. O swoich wrażeniach, ale także dylematach. Wasze pytania zadaję specjalistom: psychologom i seksuologom. Będziemy na nie odpowiadać na antenie już za tydzień, 4 grudnia. Gościnią będzie wówczas seksuolożka i psycholożka Magdalena Smaś-Myszczyszyn.