Lista Piosenek 357 Hall of Fame

Zamknij

… czyli nasza galeria sław! Prezentujemy tutaj utwory, które osiągnęły godny pozazdroszczenia staż 100 tygodni na Liście Piosenek 357. Przypominamy historie, które za nimi stoją oraz ich listowe statystyki, które jasno pokazują skalę sympatii, którą cieszyły się one tak długo. Zdecydowanie warto zawiesić na nich oko i przyjrzeć im się bliżej.

Archiwum notowań

„Ministory” to EPka, która powstała jako „dogrywka” do jej pierwszej płyty, „Cichych dni”. Okazało się jednak, że to właśnie utwór Niebo było różowe, który nie istniał w momencie premiery debiutanckiego albumu, przypadł Wam najbardziej do gustu. Kaśka Sochacka w 357 jako pierwsza przekroczyła próg radiowego Garażu, a jej muzyka cieszy się ogromną sympatią naszej Społeczności. Niebo malowało się na różowo w czasie LP357 stukrotnie, z czego 13 razy na pozycji pierwszej, 25 razy w czołowej trójce i aż 73 razy w czołowej dziesiątce.

Gdy Fisz i Emade występowali na koncercie z okazji 1. urodzin Radia 357 Ok, Boomer! był już prawdziwym – i zdecydowanie największym – listowym hitem! Dość powiedzieć, że przez pełne 100 tygodni ani razu nie wypadł z czołowej dziesiątki – choć kilka razy się o to ocierał, zawsze “woził się szeroko raczej” i głosami Patronów (ku zdumieniu wielu) awansował o kilka oczek. Wbrew końcowym linijkom tekstu, “boomer” wywoływał szum, iskry, wychylał się i opowiadał – i to aż 43 na listowym podium, a 9 razy na samym jego szczycie.

Utwór I Ciebie też, bardzo miał premierę na naszej antenie 30 czerwca 2021 roku o godzinie 12:00. Nasze studio odwiedzili wtedy Daria Zawiałow i Vito Bambino, czyli 2/3 orkiestry Męskiego Grania 2021. Z miejsca podbił Wasze serca i znalazł się na szczycie listy na kartki. Choć nigdy nie zajął pierwszego miejsca w oficjalnych notowaniach LP 357, był z nami od samego początku aż do maksymalnego stażu – a więc przez 100 pierwszych tygodni!

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.