Idź do treści

Kubki były dostępne dla Patronów i słuchaczy w limitowanej serii, którą wykonała dla nas na specjalnie zamówienie Manufaktura Porcelany Adama Spały w Ćmielowie. Można je było zamówić w ograniczonym czasie, o czym szczegółowo informowaliśmy. Aktualnie kubki te nie są już dostępne.

Zachęcamy jednak do regularnego odwiedzania strony box.radio357.pl – może znajdą tam Państwo coś dla siebie lub bliskich…? A najbliższa akcja zbliża się naprawdę wielkimi krokami 🙂

Wracając jeszcze do kubków i dojmującego biurkowego smutku. My naprawdę ostatniego słowa nie powiedzieliśmy… Z założenia BOX Radia 357 polega na tym, że są to krótkie serie unikalnych produktów wysokiej jakości, które zamawia się w przedsprzedaży i nie są wznawiane. Kubki w obecnym kształcie na pewno nie wrócą, ale kto wie, może już niedługo pojawi się nowy limitowany wzór kubka…? Proszę zachować czujność! O wszelkich sprawach tego dotyczących będziemy informowali o tym na antenie, a tymczasem informacje o nowych gadżetach w sklepie Radia 357 można śledzić na stronie https://box.radio357.pl/ i naszych kanałach informacyjnych (Patronite, Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn).